Přechod Hrabůvka kostel

Fotky z výstavby dočasných přechodů a provizorních zastávek u Savarinu v Ostravě Hrabůvce. Zatím co dočasnost provizorních zastávek je celkem zjevná, tak o provizornosti oněch dočasných přechodů by se dalo pochybovat. Zatím není jisté jak dlouho budou muset zůstat v provozu.

Související články


Komentáře

 1. Ford :

  Pokud tam udělají dostatečné zpomalení pro auta a nějaké osvětlení, ať klidně ten podchod zasypou

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Tomas T. :

  Ford: Dělat přechody na takovychto komunikacich je nesmysl. Uz nyni je ta cesta ve spicce tak vytizena, ze je to tak v maximalni unosne mire. Dat tam dalsi prechody tak se to zaseka. A to je nazor mne, jako chodce a cloveka jezdiciho pomoci MHD. Nikoli motoristy.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Jiri :

  Taková hezká „stavba“

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Nimrod :

  Přesně tak, zase se tam budou dělat kolony, je to hned za výjezdy se sídlišť…jestli to tam bude 2 roky, tak to už mohli udělat nějaký nadchod :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Tomas T. :

  Nimrod: Nadchod by byl nanic, jednak by se prodrazil i kvuli zimni udrzbe, a taky hodne lidem by pripadl zdlouhavy, takze by stejne prebihali pres cestu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. aldik :

  Měli radši první opravit tenhle podchod a ne ten ve Výškovicích u Odry, ten byl totiž v dobrém stavu.. resp.neshledával jsem na něm nějaké větší závady.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Marian L. :

  Nevíte jestli při rekonstrukci tohot podchodu bude brán i ohled na cyklostezku, která jím prochází? (aby šla projet bez nutností sesednout z kola)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. acdlcia [msstavby.cz] :

  Marian L.: To by nejspíš vyžadovalo dost rozsáhlé stavební úpravy a na ty při odlivu peněz města do jiných oblastí zájmu asi nezbude. Pravděpodobně to bude vypadat jako u polikliniky s tím že se něco ještě vynechá. Třeba ty komerční plochy tam stejně spíše jen překážejí.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.