Přechod Hrabůvka kostel

Fotky z výstavby dočasných přechodů a provizorních zastávek u Savarinu v Ostravě Hrabůvce. Zatím co dočasnost provizorních zastávek je celkem zjevná, tak o provizornosti oněch dočasných přechodů by se dalo pochybovat. Zatím není jisté jak dlouho budou muset zůstat v provozu.

Související články


Komentáře

 1. Ford :

  Pokud tam udělají dostatečné zpomalení pro auta a nějaké osvětlení, ať klidně ten podchod zasypou

  Thumb up  Thumb down
 2. Tomas T. :

  Ford: Dělat přechody na takovychto komunikacich je nesmysl. Uz nyni je ta cesta ve spicce tak vytizena, ze je to tak v maximalni unosne mire. Dat tam dalsi prechody tak se to zaseka. A to je nazor mne, jako chodce a cloveka jezdiciho pomoci MHD. Nikoli motoristy.

  Thumb up  Thumb down
 3. Jiri :

  Taková hezká „stavba“

  Thumb up  Thumb down
 4. Nimrod :

  Přesně tak, zase se tam budou dělat kolony, je to hned za výjezdy se sídlišť…jestli to tam bude 2 roky, tak to už mohli udělat nějaký nadchod :-)

  Thumb up  Thumb down
 5. Tomas T. :

  Nimrod: Nadchod by byl nanic, jednak by se prodrazil i kvuli zimni udrzbe, a taky hodne lidem by pripadl zdlouhavy, takze by stejne prebihali pres cestu.

  Thumb up  Thumb down
 6. aldik :

  Měli radši první opravit tenhle podchod a ne ten ve Výškovicích u Odry, ten byl totiž v dobrém stavu.. resp.neshledával jsem na něm nějaké větší závady.

  Thumb up  Thumb down
 7. Marian L. :

  Nevíte jestli při rekonstrukci tohot podchodu bude brán i ohled na cyklostezku, která jím prochází? (aby šla projet bez nutností sesednout z kola)

  Thumb up  Thumb down
 8. acdlcia [msstavby.cz] :

  Marian L.: To by nejspíš vyžadovalo dost rozsáhlé stavební úpravy a na ty při odlivu peněz města do jiných oblastí zájmu asi nezbude. Pravděpodobně to bude vypadat jako u polikliniky s tím že se něco ještě vynechá. Třeba ty komerční plochy tam stejně spíše jen překážejí.

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.