Podchod na Stodolní – postup prací

Betonování stěn i stropu nové části podchodu je hotovo, bylo proraženo napojení na stávající podchod, dokončují se obklady, začínají se instalovat obslužné technologie a upravuje se i podklad pro novou ulici Porážková.

Související články


Komentáře

 1. LoLec.CZ :

  Je fajn, že počítali s propojením na Stodolní, ale zaráží mě, že nikdo nepočítal s rozšířením Místecké (tedy vyústění až na ulici Nemocniční), nebo se pletu?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Tomas T. :

  LoLec.CZ: Plete te se, v projektu rozšíření se samozřejmě podchod protáhne. Ale s rozšířením si budeme muset ještě aspon 10 let počkat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. LoLec.CZ :

  Ok, omlouvám se a děkuji. Já už tam taky asi tak 10 let nebyl, takže už si přesně nepamatuju, jak přesně vypadá zaústění podchodu na Cingrovu, tudíž momentálně vycházím pouze z pohledu Google.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Crazym :

  Tak jsem po dlouhé době navštívil i konec Stodolní a vypadá to, že je to těsně před otevřením a nevypadá to vůbec zle. Jen nevím jestli si to ta verbež co se tam v noci pohybuje vůbec zaslouží a jak dlouho to vydrží pěkné…. :-)
  http://www.imagehosting.cz/?v=1907201323.jpg

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.