Baseballové hřiště Frýdek-Místek

Záměrem investora je realizace stavby „Baseballové hřiště vč. zázemí, ul.28.října“ ve Frýdku Místku.

 Jedná se o rekonstrukci sportovně rekreačních ploch. Investorem stavby a uživatelem bude město a sportovní klub baseballu. V rámci rekonstrukce areálu je uvažováno s výstavbou hlavního baseballové hřiště s přírodními povrchy vč.oplocení, tréninkového baseballového hřiště s přírodními povrchy vč.oplocení, řešeno bude umělé osvětlení hlavního baseballového hřiště a informační tabule, závlaha hlavního i tréninkového baseballového hřiště. Postaven bude zděný dvoupodlažní bjekt sociálního zázemí. Řešena bude rovněž výstavba zpevněné parkovací a chodníkové plochy vč.částečně zpevněných ploch ze štěrkodrti, oplocení areálu, montované ocelové tribuny a přípojky sítí.

baseball frydek mistek

Budova zázemíbaseball frydek mistek

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.