Palace Sitte – Úvod

PALACE SITTE se stane součástí historické zóny městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz. V objektu PALACE SITTE budou k dispozici kancelářské prostory, moderní byty s terasami, obchodní plochy, kavárna a parkovací plochy v podzemních garážích. Vynikající poloha v blízkosti centra města Ostravy, hlavního vlakového nádraží a rychlou dostupností na novou dálnici umocňuje atraktivitu projektu PALACE SITTE.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.