Ostrava Logistics center

Situace dalšího plánovaného logistického centra v Ostravě-Hrušově.

Mezi ulici Orlovskou a Bohumínskou v Ostravě-Hrušově by mělo vzniknout logistické centrum. Pozemky patří firmě H-Zone, který je spojena s ostravským politikem Lukášem Semerákem z Hnutí Ostravak.

Související články


Komentáře

 1. balde :

  já vím, že tady budou zase hlášky, že další hala, další levná práce, bohužel Ostrava a zejména jeho okolí potřebuje i tyhle investory, navíc před krizí každý nový investor dobrý co stihne přijít ještě před ní.

  Thumb up 16 Thumb down 0
 2. Archerr :

  balde: hlavně je to hala na brownfieldu chemičky, ne zastavěná orná půda už to by se mělo ocenit :-)

  Thumb up 27 Thumb down 0
 3. balde :

  Archerr: snad se podaří využít i další, kterých je v Ostravě spousta a když už z nich nebudou byty jako v Praze, tak aspoň nové firmy, protože velkou výhodou je jejich napojení na MHD atd. Pak nebudeme muset řešit jak dostat tramvaj do hrabovské prům zóny, protože už tam bude. Za mě například skvělý prostor, pro kanceláře celý prostor u Svinovských mostů, ale tam to má asi soukromník? A Světlík chce developovat u Rudné jak jde dolů Strakáč, taky dobré napojení.

  Thumb up 11 Thumb down 1
 4. SARKOFÁG :

  Copak je asi v tom „SARKOFÁGU“ vpravo nahoře na situaci uschováno po hrušovské chemičce???? :O :O :O

  Thumb up 3 Thumb down 0
 5. Archerr :

  balde: no jak jsem viděl v událostech ten spolek co „bojuje“ za ten strakáč tak si říkám bůh ví jak dlouho to bude trvat celé…jestli furt se budou odvolávat..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. David :

  ten Sarkofág na té situačce je fakt super :)
  ještě se zbavit naši slavné vzduchu prospěšné koksovny v Přívoze a Ostrava bude opět krásná :)

  Thumb up 6 Thumb down 0
 7. Infoš :

  Tak dnes je celkem moderní že vězni pracují ve firmách a skladech, v podstatě za minimální mzdu. Firmy to dělají rády, je to levné. No a tady máme brownfield, na jehož rekultivaci bude určitě dotace, a který leží čistě náhodou hned vedle věznice. Teda, nemyslím že by to byla náhoda.. Tím ale neříkám že nechat vězně pracovat je něco špatného!

  Thumb up 3 Thumb down 2
 8. aggu :

  David: Ten „sarkofág“ je úplně obyčejná skládka nebezpečného odpadu, je zapouzdřena v PE folii a překrytá zeminou. Mystérium vyřešeno.

  Thumb up 3 Thumb down 3
 9. David :

  aggu:
  ouuu pane aggu děkuju Ti osobně a taky za všechny v okolí Hrušova… hned se cítíme bezpečně :) vidím, že i dnes je velmi moderní užívat názvy podle krásných sovětských staveb jako byl ten mohutný betonový blok v Černobylu, třeba se ho jednou dočkáme i v Ostravě a ty nám ho do detailů opět vysvětlíš :)

  Thumb up 1 Thumb down 5
 10. aggu :

  David: Ta skládka Vás v ničem neohrožuje. Je zapouzdřená, mimo obytnou zástavbu. Po úpravě terénu v zóně ji ani nepoznáte. Proč se stresujete?

  Thumb up 6 Thumb down 1
 11. David :

  aggu:
  haha ale no tak ten komentář není stresující vůbec, naopak.. děkuji za vysvětlení že skládka bude zapouzdřena :)
  skladovat nebezpečný odpad v Ostravě má přeci mnoho výhod, zapouzdrovat jak doporučujete a no stress…

  Thumb up 0 Thumb down 2
 12. aggu :

  David: Skládka je už dávno zapouzdřena. Víte o tom, na jakém místě se skládka nachází a co tam desítky let bylo, že ano? A víte o tom, že nebezpečný odpad máte pravděpodobně i v kýblu u sebe doma? A víte, že se nejedná provozované zařízení, pro který tady v Ostravě máme skládku na Zárubku?
  Pokud žijete v lese, omlouvám se.

  Thumb up 4 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.