Komentáře

  • balde 14.11.2019  ●  14:19

    můžu se zeptat někoho kdo má zkušenost jestli je levnější varianta asfalt chodník nebo zámkovka? já si myslím že asfalt lepší, rychlejší, levnější? dík

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 3
  • OSTRAVO MÁ KRÁSNÁ 14.11.2019  ●  14:27

    Vidím správně, že se v dnešní době dělá nový povrch chodníku z asfaltu????!!!!

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 3
  • rakem 14.11.2019  ●  14:35

    balde:
    Dlážděný chodník 1200kč/m2, Asf. chodník 900kč/m2

    To se mi líbí 11 To se mi nelíbí 2
  • adam (ten hodný) 14.11.2019  ●  20:55

    Zamkovka po desiti letech pouzivani taky neni zadna hitparada ….. za me radeji asfalt

    To se mi líbí 12 To se mi nelíbí 4
  • balde 14.11.2019  ●  21:57

    jen pár poznatků, ta cesta i chodníky byly tragické stejně jako v 60% OVA-JIH, ale pokud už dělám takovou opravu, tak zrovna v těchto místech se dalo úplně v pohodě vybudovat minimálně podélná parkovací místa, pořád by tam zeleně ubylo úplně minimálně

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • rakem 15.11.2019  ●  07:53

    balde:
    Pak už to ale není oprava ;-)
    Poté děláte projekt, procházíte povolovacím procesem, řešíte vlastnické vztahy, přeložky inž. sítí, náhradní výsadbu apod….

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • Ostravan 15.11.2019  ●  08:06

    Maká se i v okolí tramvajové zastávky Horymírova a v blízkém sídlišti.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • marie 15.11.2019  ●  08:50

    Ano, chodníky momentálně jedou i na Patrice Lumumby a přilehlém okolí. Akorát, že dělají nové chodníky směrem do ulice, které byly v celkem solidním stavu, ale katastrofální chodníky ve dvorcích nechávají v původním stavu. Zrovna teď po dešti jsme měli na chodníku loužičku cca 1×2 metry, asi 10 cm hlubokou. Na obci to ví, sama jsem na to upozorňovala, když loni/předloni dělali slavnou paspartizaci chodníků. No ale mám smůlu, chodníky ve dvorku nejsou vidět z auta…

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • balde 15.11.2019  ●  09:17

    marie: se přijeďte podívat na chodník který vede v Hrabůvce od Venuše směrem ke gymnáziu Fr. Hajdy, ulici Jana Maluchy ten tam leží už od mého mládí a už to není chodník, jo a když zaprší tak první rybník je už u Hrušky, a pak dále po cestě to jsou jižní Čechy, takže když zaprší vietnamci u Venuše mají kšeft z gumáků

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • balde 15.11.2019  ●  09:35

    balde: možná radnice OVA-JIH spoléhá na globální oteplování a na to že už tak často neprší

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • marie 15.11.2019  ●  10:57

    balde:
    A vo tom to je! Nejde vidět z auta, tudíž neexistuje :-(
    Jinak, v žádném případě nechci brát Hrabůvce její prvenství. Uznávám, naše loužička nemá šanci na vítězství.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • balde 15.11.2019  ●  12:46

    marie: myslím že na JIHU má takovýto chodník každý ve svém okolí, který musí používat, bohužel. Navíc je dost smutné že některé chodníky prošli za tu dobu několika opravami, a při tom byli v lepším stavu, pasportizace asi probíhala z jedoucího auta :D

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • Vražedné tempo 19.11.2019  ●  06:51

    No to tempo je tam vražedné 3 delnici denně,parkoviště rozkopali před 4 dny a do dnes se tam nikdo ani nehnul hlavně že auta nemají kde parkovat .Oprava trvá už dýl jak měsíc a natáhli zatím kousek jednoho pruhu a chodníku.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 4
  • balde 19.11.2019  ●  09:37

    Vražedné tempo: :D :D :D

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Aktualizace 27.11.2019  ●  06:14

    Dnes je to přesně 13 dní co se tam nic neděje rozkopali největší parkoviště a od té doby je tam mrtvo asi došel asfalt nebo peníze nerozumím tomu !!

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • rasta 27.11.2019  ●  07:31

    Někteří lidé nedokážou pochopit, že existuje něco jako smlouva o dílo (SOD) ve které je přesně stanovený termín realizace a jeho dokončení. Obvykle součástí takové smlouvy bývá i harmonogram prováděných prací u větších zakázek se určují tvz. uzlové body (tohle asi nemá cenu více zde vysvětlovat). Součástí SOD je i část o sankcích z prodlení, které nejsou malé a málokterá realizační firma si penále dovolí. Pokud zadavatel určil takový termín a práce probíhají podle harmonogramu, není důvod šířit poplašné zprávy. Anonymní borce schované povětšinou za záclonami svých teplých kutlochů a počítající dny a počty pracujících jsou opravdu případy samy pro sebe…

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • Pavel 27.11.2019  ●  08:30

    Samotný asfalt nemusí být špatný a mnohá bohatější města třeba v západní Evropě na sídlištích mají právě takové chodníky. Záleží spíš na kvalitě a následné údržbě:

    Curych
    https://www.google.cz/maps/@47.3706545,8.5020217,3a,75y,358.15h,77.54t/data=!3m6!1e1!3m4!1sDojVZ1iK32SQnaaO5Ma8jA!2e0!7i13312!8i6656
    („https://www.google.cz/maps/@47.3706545,8.5020217,3a,75y,358.15h,77.54t/data=!3m6!1e1!3m4!1sDojVZ1iK32SQnaaO5Ma8jA!2e0!7i13312!8i6656“)

    Štrasburk
    https://www.google.cz/maps/@48.5545523,7.7640418,3a,75y,60.22h,100.16t/data=!3m6!1e1!3m4!1sHbiV9KGyl2UFZ-09Rle3yQ!2e0!7i13312!8i6656
    („https://www.google.cz/maps/@48.5545523,7.7640418,3a,75y,60.22h,100.16t/data=!3m6!1e1!3m4!1sHbiV9KGyl2UFZ-09Rle3yQ!2e0!7i13312!8i6656“)

    Stockholm
    https://www.google.cz/maps/@59.3356295,17.946016,3a,75y,97.75h,83.36t/data=!3m7!1e1!3m5!1sShQ1AAT_s-OayLtqt0oSlw!2e0!6s%2F%2Fgeo3.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DShQ1AAT_s-OayLtqt0oSlw%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D281.73016%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i16384!8i8192
    („https://www.google.cz/maps/@59.3356295,17.946016,3a,75y,97.75h,83.36t/data=!3m7!1e1!3m5!1sShQ1AAT_s-OayLtqt0oSlw!2e0!6s%2F%2Fgeo3.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DShQ1AAT_s-OayLtqt0oSlw%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D281.73016%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i16384!8i8192“)

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • davidb 27.11.2019  ●  09:23

    Pavel:
    Ano teď to řeším s kolegou.
    Co je výhodnější asfaltový chodník nebo zámková dlažba?
    Každý má své výhody i nevýhody, uvidím jak debata dopadne.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • balde 08.12.2019  ●  14:38

    další rekonstrukce chodníků započali na ulici Jana Maluchy, cca 200m, a pak v okolí Rondlu u zastávky Josefa Kotase až k Venuši, podél hokejky ulice Jsefa Kotase z obou stran a zbytek parku , kde ještě nebylo opraveno, za hokejkou Josefa Kotase.

    P.S.už druhý týden tam jsou dělníci i v neděli a makají

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.