Okružní křižovatka na ul. Gen. Hlaďo v NJ

Nový Jičín vypsal veřejnou zakázku na vypracování projektové dokumentace okružní křižovatky na ul. Gen. Hlaďo.

Předmětem zakázky je vypracování projektové dokumentace pro společné územní a stavební řízení a dokumentace pro provádění stavby, včetně soupisu prací, dodávek a služeb s výkazem výměr. Součástí plnění bude rovněž inženýrská činnost k zajištění vyjádření dotčených orgánů státní správy a správců inženýrských sítí pro vydání společného územního rozhodnutí a stavebního povolení.
Projektová dokumentace bude řešit nahrazení stávající průsečné křižovatky kruhovým objezdem, úprava přechodů pro chodce včetně jejich nasvětlení, vybudování ochranných ostrůvků pro chodce, předsazení chodníkových ploch a bezbariérové řešení. Kruhový objezd se bude nacházet v místě křížení ulic Gen. Hlaďo, K Nemocnici a 28. října. Součástí projektu bude i řešení přechodu pro chodce u domu č.18 na ul. Gen. Hlaďo.

zdroj: ezak.novyjicin.cz

Související články


Komentáře

  1. LoLec.CZ :

    Nový Jičín – město kruhových objezdů.

    Thumb up 8 Thumb down 0
  2. xfun :

    zrovna na tomto místě by asi být měl. Špatně se odbočuje z ulice K nemocnici směrem k zámeckému parku. Městu se navíc bude hodit i proto, že se ještě donedávna vymlouval, že s odbočením od zámeckého parku na ulici K nemocnici mají problém autobusy, které tam „nově“ začaly jezdit.

    Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.