Komentáře

  • MP 24.07.2024  ●  08:07

    škoda, že ta věž nezůstane stát…už je takovou součásí místní krajiny…

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 12
  • Crazym 24.07.2024  ●  09:51

    Kdyby to tam všechno v okolí srovnali se zemí a přejeli buldozery, to by bylo místa na továrnu na baterie, koleje, cesta, netáhla z Karviné, vše blízko :-)

    To se mi líbí 19 To se mi nelíbí 9
  • JOaNE 24.07.2024  ●  22:03

    Crazym: Nebylo, ta kraji je mrtvá ještě na hodně dlouhou dobu.
    Už jen cesta do Karviné v tomhle místě se vlní v jednom kuse jako moře.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 4
  • Maciej R 27.07.2024  ●  06:51

    Kopalnia Łazy mam ogromny sentyment do tej kopalni spędziłem tam najlepsze lata na wydobyciu metodą strunową . Natan, Max, w skupienie z Czechami to była radość pracy Poznałem tam mega fajnych ludzi .Żal patrzeć jak ten zakład poszedł do całkowitej likwidacji. Choć dalej pracuje w górnictwie to jeszcze nie spotkałem takiego oddziału z ludźmi .pozdrawiam wszystkich

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.