OD Elan – foto z rekonstrukce

Od minulého měsíce i v těchto dnech probíhají práce na fasádě, kde se ztrhávají původní panely a nahrazují novými. Probíhá zateplování zbylých části budovy. Z boční části u parkoviště se buduje nový vchod. Uvnitř budovy je uzavřeno I. patro a suterén, přízemí obchodního domu je v provozu beze změn. Podle dostupných informací má být rekonstrukce dokončena v průběhu měsíce září. Elektro Elmax s prodejnou v suterénu však otevírá již 13.8.2012.

Za fotky a informace děkujeme čtenáři !

Související články


1 komentář

  1. Jirka :

    Zajímavé, že Elán bude po rekonstrukci vypadat úplně stejně jako před :-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.