Komentáře

  • Marek 05.01.2015  ●  09:43

    realizace VOKD? Není to ta firma, co měla průsery na KD Poklad, SNP a jinde?

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • Danek 05.01.2015  ●  11:20

    Hynek [msstavby.cz]: Mám ve VOKD znamého, takže firma funguje…jen je ve stavu, že každou vydělanou korunu posilá na splátky dluhu.Nemovitosti které vlastní jsou k prodeji..třeba na Marianskohorské.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Marek 05.01.2015  ●  11:53

    takže scénář bude jasný, co nejvíce vydělat, abych mohl přežít = kvalita materiálu bude nejnižší. Njn, dokud bude u veřejných zakázek jediným kritériem cena, pak se není ani čemu divit.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 2
  • Danek 05.01.2015  ●  12:42

    Marek: Tojsi řekl ty.Mě by spíše zajimalo kdy se tam a zda vůbec přestěhuje ten Český energ.regulační úřad+ředitelka tam chtěla dostat i nějaké pobočky se zemí EU?Neví někdo.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.