Nový sportovní areál Karviná

Stavební práce očekávaného sportovního areálu na ulici Leonovova v Karviné-Hranicích pod Obchodní akademií začaly 1. července 2020.

Fanoušci netradičních sportů se už teď těší na in-line dráhu, běžeckou dráhu, fotbalové hřiště, dětské hřiště, pumptrack, workout, parkour a streetball. Nebude chybět ani skatepark, který se stal vítězným požadavkem občanů v participativním rozpočtu města. Plánované ukončení stavby je na konci prosince 2020. Jak stavba pokračuje, popisuje primátor města Jan Wolf. „Zatím aktuální čtyři týdny práce jdou znát. Probíhají zemní práce a realizace inženýrských sítí. Úpravou prochází terén, odváží se velké množství zeminy, aby se srovnal. Probíhá vytyčování stavebních objektů, realizace drenáží, čerpací jámy a vody, nechybí pokládka kanalizace. Bylo odstraněno staré oplocení a naváží se potřebné kamenivo a štěrkopísek. Příznivé klimatické podmínky a slunečný podzim jsou snad zárukou dokončení podle časového harmonogramu. Doufám, že všichni, kteří se na sportovní areál těší, tak budou moct sportovat podle svých představ.“ Ve fotografiích si můžete prohlédnout postupující práce na stavbě, přikládáme také vizualizace workoutu, parkouru a skateparku.

zdroj: FB Karviná – oficiální stránka města

Související články


1 komentář

  1. balde :

    něco podobného by mohli udělat před Vítkovickým nádražím v Ostravě

    Thumb up 5 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.