Nový plánovaný kruháč v Opavě

Na křižovatce ulic Vančurova a Krnovská se začne stavět kruhový objezd. V jeho těsné blízkosti pak vyroste zbrusu nová benzinka. Vedení opavské radnice do budoucna plánuje stavbu spojky, která povede od kruhového objezdu k basketbalové hale v Městských sadech. Spojka má zajistit lepší obslužnost haly, koupaliště i dalších objektů, které by zde mohly vyrůst. Zatímco okružní křižovatka by mohla stát už příští rok, spojka, která půjde z kapes města, je hudbou budoucnosti.

celý článek: denik.cz

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.