Novostavby Stará Bělá

Stará Bělá je v poslední době velmi žádanou lokalitou. Je to dáno tím, že je to klidná zóna prakticky přiléhající k městu. Nová posila redakce – acdlcia – se rozhodl tento stavební boom nedávné a současné doby trochu zdokumentovat.

V prvním příspěvku můžete vidět právě dokončované a již dokončené stavby v zadní části rezidenční oblasti na ulici Chrobákova.

Související články


Komentáře

 1. honzs :

  Bez jakékoliv jízlivosti by mě zajímalo, co lidi táhne do Staré Bělé. Znám pár lidí, co se tam přistěhovali v posledních letech a postavili si domky na bývalé zemědělské půdě. Obecní úřad není schopný vyasfaltovat cestu takže jezdí po štěrku, zavést kanalizaci je taky problém, veřejné osvětlení taky není, v zimě se nedá vyjet po některých ulicích, protože je nikdo neudržuje, děcka musí do školy kolem cesty, kde lidi jezdí jak blázni.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 2. acdlcia :

  honzs: Tato část Staré Bělé má asfaltové cesty včetně LED diodového osvětlení, ke škole vede chodník ze zámkové dlažby a kanalizace se pokud vím dokončuje tak aby ji bylo možno ve spodní části obce napojit. Zajděte se tam podívat sám. Možná přihodím nějaké foto cesty s osvětlením v nějakém z příštích dílů tohoto Starobělského seriálu. Nevím teda kam se to vaši známí přestěhovali, ale asi si spletli lokál cizinče.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. Petr Stanek :

  Stara Bela je skutecne moc hezká část k bydleni. Na obecním úřadě jsou velmi vstricni pracovníci. Dělají maximum pro stávající i nové občany. S predeslim článkem nesouhlasim !

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.