Novostavba tělocvičny Bobrovníky

V obci Bobrovníky plánují novou tělocvičnu.

Předmětem zakázky je výstavba tělocvičny vč. zpevněných ploch a přípojek inženýrských sítí na pozemku par. č. 424, 428, 430, 491, 492/1 v k.ú. Bobrovníky.
Tělocvična má vnější rozměry 25 m x 39 m. Hrací plocha má rozměr 15 m x 27 m. Navržený objekt je provozně rozdělen na část tělocvičny s hrací plochou a na část zázemí s šatnami a sociálním a technickým zázemím. Hlavní vstup do objektu je ze severní strany a prosklenou fasádou se vstupuje do zádveří, které plní funkci teplotního filtru. Ze zádveří je přístupná centrální chodba. Z té je přístupná tělocvična, šatny, tribuna a veškeré sociální a technické zázemí objektu.
Dění na hrací ploše je možno sledovat z tribuny pro 51 osob. Tribuna je skládací – pokud není využívána tak je složena a nezabírá prostor. V návaznosti na tělocvičnu je navržen sklad sportovního nářadí. Sociální zázemí pro návštěvníky a hráče je tvořeno wc pro ženy, muže
a ZTP. Navrženy jsou 2 šatny pro 20 sportovců s vlastním sociálním zázemím – wc a sprchy. Navržena je 1 šatna pro učitele, případně trenéry nebo rozhodčí. Správce budovy má místnost v návaznosti na hlavní vstup.

zdroj: profilzadavatele.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.