Novostavba staniční budovy v Dětřichově nad Bystřicí

Fotografie výstavby novostavby staniční budovy v Dětřichově nad Bystřicí.

Fotografie zaslal čtenář Václav Jež. Děkujeme!

Předmětem stavby je demolice stávajícího rozsáhlého objektu a jeho náhrada novostavbou, která bude svým rozsahem odpovídat současným požadavkům. Nový objekt bude obsahovat krytou venkovní čekárnu, vnitřní čekárnu, bezbariérové WC pro veřejnost a zázemí pro zajištění provozuschopnosti dráhy (dopravní kancelář, technologické prostory). Na prostoru, uvolněném demolicí, budou zřízena dvě parkovací místa a stojan pro 10 jízdních kol.

Související články

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.