Novostavba MŠ Ludgeřovice – Rybníky

Obec Ludgeřovice plánuje novostavbu architektonicky velmi zajímavé mateřské školy. Ve veřejné zakázce hledá dodavatele stavby.

Předmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy o dílo na zhotovitele stavby Novostavba mateřské školy Ludgeřovice – Rybníky, včetně dopravního napojení, zpevněných ploch a napojení na inženýrské sítě.

Jedná se o novostavbu mateřské školy o dvou třídách a prostorech pro hernu a spaní, pro děti předškolního věku. Objekt novostavby je umístěn v návaznosti na území určených pro výstavbu rodinných domů, která bude do budoucna v této oblasti rozšiřována. Součástí stavby je dopravní napojení na ulici Vrabloveckou, které bude v budoucnu rovněž sloužit pro napojení budoucích rodinných domů, novostavba parkoviště a zpevněných ploch kolem MŠ, včetně oplocení a napojení na inženýrské sítě a terénních a sadových úprav.

Autor: DUPLEX s.r.o, Architektonický ateliér

Vizualizace jsou součástí příloh veřejné zakázky

zdroj: vhodne-uverejneni.cz