Novinky na www.msstavby.cz

Aktuálně proběhlo pár menších vylepšení, které Vám určitě ulehčí fungování na webu.

 1. V komentářích lze klikem na jméno přispěvatele jednoduše odpovědět. Do políčka pro text se Vám tak nakopíruje odkaz na daný příspěvek.
 2. Na hlavní stránce je přehled posledních příspěvků. Čas nebo datum nalevo od textu se nyní barví u příspěvků, které přibyly od Vaší poslední návštěvy.
 3. Globální mapka (horní menu) má legendu a zároveň je možno popiskami profiltrovat mapu na danou oblast (stejně funguje odkaz [mapa] vpravo v rubrikách).

Další víceméně obsahové novinky připravujeme, ale pokud máte nějaké poznámky k funkčnosti webu jako chybějící funkce, nebo něco, co se nechová, jak by mělo, napište zde do komentářů (při chybném chování nejlépe s uvedením prohlížeče).

Zároveň bych poprosil, abyste mimo tento článek nepsali žádosti a poznámky k funkčnosti webu do komentářů ke článkům, ale posílali je přes kontaktní formulář.

Na konec upozorňuju, že používáme metodu pro snížení zátěže serveru a někdy může být problém s prodlevou, kdy se tyto novinky u Vás projeví. Pokud se Vám zdá, že něco zde popsaného u Vás nefunguje, zkuste jednak ručně načíst stránku znovu (obvykle Ctrl+F5), anebo vyčkejte pár dnů. Nutností pro kompletní funkčnost webu je zaktualizovaný prohlížeč, povolení cookies, javascriptu a nejlépe vypnutý Adblock.

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. Hynek [msstavby.cz] :

  jeste s tim souvisi.. ja mam trosku problem s mapkama – nekdy najede globalni mapka se vsema ukazatelama misto jednoho ukazatele na konkretni misto. snazim se dopatrat co s tim, chcu se zeptat, jestli vam to blbne taky tak..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Tomas T. :

  Nevim jestli to patri sem…. ale u clanku http://www.msstavby.cz/rodinny-dum-u-ostravy-21-06-2013/ je v title nejaka chyba php , tak doporucuji se na to podivat ;-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  Tomas T.: super, dik za zpravu, vyresim (neosetrena chybka u clanku, ktery nema zadny tag)

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.