Nová Venuše

V Ostravě-Hrabůvce byla zahájena rekonstrukce objetu „Venuše“. V létě byla také v tomto objetu otevřena restaurace Nová Venuše. Součástí je také bowling a klub. Oficiální otevření 4.9. .

Fotografie rekonstrukce objektu zaslal čtenář. Děkujeme!
venuse

venuse

Interiér restaurace Nová Venuše s bowlingem a tanečním klubem:
venuse

venuse

venuse

venuse

venuse

venuse

Související články


Komentáře

 1. Summerboy :

  Vypada to celkem reprezentativne!

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. mikin :

  Škoda, že nikde v Ostravě není videoherna, kde jsou arkadové automaty. Takové, které byly před 30 rokama. Nevíte někdo o něčem?

  Thumb up 7 Thumb down 1
 3. David :

  Amuééérikááá, Amuééérikááá….

  Thumb up 1 Thumb down 3
 4. aggu :

  Jaký bude exteriér? Asi stejně přitažlivý jako současný. Možná přibudou nové reklamní panely a polepy. Je jich tam totiž málo.
  A Nové logo Venuše to celé korunuje…
  Škoda fůry peněz co to muselo stát, protože odér normalizačního nákupního střediska spolehlivě zůstal. Majitel je pravděpodobně názoru, že na sídliště dobrý. Takový ruský štýl, zapnu deset neonů, ať se nikdo nekouká na tu bídu okolo. Takže, když se připočte parter na úrovni asijského tržiště, místní gastronomii na úrovni žemle s mletým cosi s kečupem, a mrtvý veřejný prostor v okolí v gesci ignorantské radnice, je resumé takové, že Venuši raději obcházet obloukem.

  Thumb up 9 Thumb down 4
 5. aggu :

  mikin: https://archive.org/details/softwarelibrary_msdos_games/v2

  Thumb up 1 Thumb down 1
 6. mikin :

  aggu: To znám, ale přeci jen – hrát tyto pecky na automatu je o něčem jiném než na klávesnici.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 7. Nimrod :

  aggu: Majitel je hazardní lobbista bez vkusu

  Thumb up 5 Thumb down 0
 8. Summerboy :

  aggu: Vy vite, jak bude vnejsek vypadat? Ja vim, ze polystyren a igelit vladne svetu, ale treba se mylite..?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Tomas T. :

  aggu: A co by jste s tou venusi udelal Vy? Mate lepsi napad? Myslim ze v mezich moznosti je to dobre. Ano, mohlo se to cele zbourat a postavit nanovo, ale to by trvalo 10 let minimalne. Staci se podivat jak probiha prestavba Odry.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 10. aggu :

  Zbourat je dobrý nápad. A mohl by se aplikovat na víc místech na jižáku.
  Celý ten prospekt je v naprosto šíleném stavu. Pastelová paráda na domech, crazy systém uliční sítě, rozbité chodníky, neudržovaná zeleň, nevyřešené okolí rondelu… A architektonické perly jako třeba Špalíček, K-Trio a nyní se přidá Venuše.

  Thumb up 2 Thumb down 3
 11. balde :

  aggu: K – trio je uplně v pohodě

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Tomas T. :

  aggu: Pokud se ty budovy, které zminujete, zbouraj, tak po nich bude 10 let oplocena dira s napisem stavba a budeme to muset akorat obchazet. A vsichni budou nadavat ze proc se to bouralo. Bourani je sice fajn, ale musi byt nejake realizovatelne reseni co dale….

  Thumb up 2 Thumb down 0
 13. aggu :

  Tomas T.: Je to jen řečnická otázka. Žádné urbanistické řešení samozřejmě není. Radnice jihu už deset let řeší rondel (něco navrhoval tuším ateliér Simona). A nevyřešila nic. Nezájem.
  balde: K-trio vypadá jako slušnější sklad. Zvnějšku na to na mě působí – sem nechoď. Asi to je záměr ;) Popravdě řečeno až na výjimky není ani na co. Tak totiž vypadá kultůra řízená politiky a úředníky. Na druhou stranu, v K-triu to není taková tragédie jako v Akordu, Komorní klub je fajn.
  Venuše no comment. Druhá Loď ;)

  Thumb up 0 Thumb down 2
 14. michelle-7 :

  Jedna prakticka pripominka.. minuly tyden jsem si sla nechat vyrobit klice a tim padem po x letech navstivila 1. patro Venuse. Jake bylo me prekvapeni, kdyz jsem zjistila, ze tam stale – ani po rekonstrukci – nikdo nemyslel na najezd pro kocarek. Nechapu proc – kdyz maji dvoje schodiste. V 1. patre je i prodejna jizdenek, kadernictvi (nejen hospoda) to tam vsude chodi jen „dvojnozci“?:-( A nova fasada.. jako by ji omotali darek stuhou, des…:-(

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.