1. Jiřík :

Pěkná základka :) nechodí tam náhodou romales na tu základku ?

2. aleš m. :

Ti chodí v Přívoze do ZŠ Pitra – údajně jich tam chodí nebo má chodit – nevím, jak to je u nich s docházkou, 90%.

3. Michal :

Sice z Červené školy už červené moc nezbylo, přesto pěkné.

4. Aleš :

Za komančů to byla prestižní základka. Škola s rozšířeným vyučováním jazyků pro nadané jedince…

5. Summerboy :

Prestižní základka to je dle mého i teď. Romales jsem já měl v první třídě jednoho – v roce 1993. Zas o tolik jich nepřibylo :-)

Aleš: To je dobrý, tak já chodil na prestižní základku a ani o tom nevím… :-)
    Nevím jak v Tvé době ale v mé to byla jen obyčejná ZŠ s prvním stupněm a teprve na druhý stupeň se to rozdělovalo na ty hodné a spolehlivé (Matiční 5), kde byla i němčina a na ty nespolehlivé (Matiční 18) kam byli odloženi žáci z nesprávných rodin ale i učitelé co nepodepsali souhlas se vstupem vojsk.