Návrh úpravy terminálu nádraží Havířov

Aleš Bartheldi, Generální ředitelství Českých drah: „Je to terminál, který byl vybudován po vzoru Švýcarska nebo Rakouska. To znamená, že by měl tvořit integrální funkční celek, který bude spojovat jak železniční dopravu, tak autobusovou dopravu. Bude tam zázemí pro cyklisty, bude vybudováno parkoviště a bude uzpůsobeno dalším službám, které jsou spojené s přestupním terminálem.“
Samotná realizace projektu, pokud nenastanou komplikace, by měla být provedena během roku 2013.

celý článek: infoportály.cz

Související články


1 komentář

  1. Honza :

    Úplně mimo realitu.Nerespektuje daný prostor a uspořádání .Stávající budova disponuje pro cestující mnohem lepším podchodem. Názorná ukázka toho jak Vlastník ČD nezná své vlastní nemovitosti.(papír snese všechno)

    Thumb up 0 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.