Návrh fasády pro budovu v Opavě

Návrh fasády pro administrativní budovu v Opavě.

opava

opavazdroj: architekt-atelier.cz

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

1 komentář

  1. Karl :

    Ty hranaté sluneční clony působí děsivě. Jsou ostré jako šípy a jen dokreslují geometrickou přísnost a nudnost této budovy. Zaoblení jejich konců by výrazně prospělo. Zaoblení ve smyslu, že clonu nebude tvořit zahnutý trojůhelník, ale půlkruh. Není mi jasné proč je na na východní straně budovy umístěna clona na severní stranu, nehledě na to, že tento typ clony zatemní více místnosti, než žebrované clony. Pokud jsem nepoužil správnou terminologii, tak se omlouvám nejsem z oboru.

    Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.