Komentáře

  • balde 22.08.2017  ●  08:28

    ze by to projektoval architekt a ne starosta?

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 8
  • Vašátko 22.08.2017  ●  09:12

    Pěkní náměstí, jsem laik, ale líbí se mi jak potůček tak použití kamene (přes den akumuluje teplo a večer bude hřát). Zvádím

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 8
  • Pavel 22.08.2017  ●  10:49

    … a co děti, mají si kde hrát? (skejťáci to určitě zkusí :-)

    Ne že by na návsi muselo být nutně hřiště, ale chce to ještě vymyslet něco, proč by lidi na náves vůbec měli chodit. Z Velké Polomi, která bývala klasickou vesnicí, se stává příměstský satelit a byla by škoda, aby to byla jenom další noclehárna. Takže paní starostka by měla spolupracovat taky – což třeba nějaké menší trhy, občas hudební akce, přehlídky, atd.?

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 10
  • Skeptik 22.08.2017  ●  12:52

    Moc pěkné. Nicméně namoklé schody na první fotce asi nejsou záměrem, nejspíš následek stékající vody ze silnice.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 9
  • dave@page 22.08.2017  ●  13:19

    Skeptik: maji tam studnu podle dalsich fotografii :)

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 9
  • Skeptik 22.08.2017  ●  13:45

    dave@page: a tři pumpy… že by horní plnění vodní plochy :)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Marián Kyral 22.08.2017  ●  15:15

    Tak ve Velké Polomi jsem už dlouho nebyl. Asi bude potřeba to napravit ;-)

    Vypadá to zajímavě, nicméně letos o dovolené jsme zavítali do Jiřetína pod Jedlovou a tamní náves nás velmi mile překvapila. Tak zajímavě a příjemně řešený veřejný prostor jsem ještě neviděl.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.