Napojení zóny „K“ PZ Mošnov

Správa silnic Moravskoslezského kraje vypsala veřejnou zakázku „Okružní křižovatka na silnici II/464 v Mošnově – napojení průmyslové zóny (PZ) plocha K“.

Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy s jedním dodavatelem na zpracování projektové dokumentace ve stupni dokumentace k žádosti o vydání rozhodnutí o umístění stavby a stavebního povolení (DUSP) a projektové dokumentace stavby, která bude použita pro výběr zhotovitele a pro provádění stavby (PDPS) na stavbu „Okružní křižovatka na silnici II/464 v Mošnově – napojení průmyslové zóny (PZ) plocha K“ a inženýrská činnost k této akci v rozsahu zajištění veškerých projednání, průzkumů, vyjádření orgánů státní správy nezbytně nutných pro územní a související řízení. Předmětem veřejné zakázky je dále zajištění majetkoprávní přípravy pro vydání územního rozhodnutí. Obsahem předmětu plnění je dodání kompletní odsouhlasené projektové dokumentace (PD) včetně všech příslušných povolení a rozhodnutí.

Umístění plánované okružní křižovatky v pravé části situace

zdroj: vhodne-uverejneni.cz

Související články


1 komentář

  1. pj :

    Další kruháč, který bude zpomalovat propojení Studénky s Mošnovem, respektive Příborem. Stačilo by udělat připojení z druhé strany od stávající průmyslové zóny u Hyundai Mobis.

    Thumb up 1 Thumb down 4

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.