Nádraží prostor Hradec n. Moravicí

V Hradci nad Moravicí proběhly stavební úpravy železniční stanice.

V rámci stavebních prací byly provedena výměna výhybek, zkracování kolejí, vybudování nového nástupiště a přechodu přes koleje. V okolí nádražní budovy byla položena žulová dlažba, která v kontrastu s historickou výpravní budovou vypadá velmi dobře.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

  1. Pavel :

    Je to lepší a hezčí než to bylo. Jen nechápu ty 3 schody na cestě z nádražní budovy na nástupiště. Každý drobný živnostník, který buduje nebo rekonstruuje svou prodejnu, je buzerován stavebním úřadem, aby zajistil bezbariérový přístup. SŽDC nemusí. Možná je to vymyšleno tak, že vozíčkáři nebo rodiče s kočárky to mají obejít jinudy o několik desítek metrů dál, ale připadá mi to nejen bezohledné, ale i hloupé.

    Thumb up 6 Thumb down 0
  2. David :

    Pavel: Nevim, jestli to v te rekonstrukci hralo nejakou roli, ale ta budova se delsi dobu nepouziva.

    Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.