Na Čtvrti – foto z výstavby

Aktuální fotografie z výstavby polyfunkčního domu v ulici Na Čtvrti.

na ctvrti

na ctvrti

Související články


Komentáře

 1. Crazym :

  Tenhle stát je napůl chcíplá mrcha prolezlá korupcí a tohle je důkazem. Tam kde jsou prachy jde všechno včetně ignorování spousty pravidel civilizovaného světa. Kamarádův otec byl zákonným ůčastníkem tohoto stavebního řízení, ale pouze na papíře, takže mu to bylo k h…u :-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. marian :

  Crazym: o co šlo?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Crazym :

  marian: Klasika, i přes nesouhlas sousedních majitelů si stejně prosadil své. Když se podíváš tady na související články a Google mapu kde je ještě původní stav, tak uvidíš jaký je rozdíl v zastavěné mase. Nejen že se to nehodí do vilové čtvrti ale i blízkost k vedlejšímu baráku není košer. Kámošův otec se bude dívat do zdi, nejvíc je to vidět na třetí fotce zde: http://www.msstavby.cz/na-ctvrti-foto-z-vystavby-2-28-08-2012/ :-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. johny :

  Co dělá polyfunkční dům ve vilové čtvrti?????????

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Ondra :

  Znám to tam dobře. Nemá ten otec kámoše dům nějak blízko k plotu ? cca 0,5m ? Mi připadá, že pohled do stěny si způsobil spíše sám, když si přistavěl barák k sousednímu plotu. Divím se, jak to mohlo projít, a že mu tam vůbec povolili okna, co na to stavební zákon ? Osobně bych byl naštvaný, když bych tam stavěl, když má někdo okna přímo do mé zahrady…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Crazym :

  Ondra: Řekl bych, že nic nestavěl, přistěhovali se kdysi z Čech a koupili to tak. S tou blízkostí k plotu máš asi pravdu ale je to určitě od stavby více jak dvacetpět let, možná i více, takže tam mohla být dohoda mezi původními majiteli ale to nevím. To ten nový majitel po koupi rovnou začal bourat a vymýšlet. Navíc teď už je to stejně jedno.. :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Ondra :

  hmmm, to už asi jo ? Uvidíme, jak to nakonec bude vypadat a hlavně, fungovat.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.