MSstavby na instagramu

Po mnoha letech obnovuje aktivitu také na Instagramu.

Náš Instagram fungoval jen pár příspěvky krátký časový úsek v období při jeho založení (2013-2014). Pak jsme na něj nějak pozapomněli a neudržovali.

To jsme se však rozhodli nyní změnit a to z dvou prostých důvodů. První je ten, že při focení staveb pro tvorbu obsahu na webu fotíme často i okolí. Okolní domy, průhledy, ulice… To jsou ale fotky, které se do článků nehodí. Přesto jich máme plné galerie. Druhý důvod je ten, že relativně hodně navštěvujeme zajímavá města a místa na území Moravskoslezského kraje. Z toho máme také kupu zajímavých fotek. Přišlo nám tedy líto, že jsou fotky nevyužity a leží obrazně řečeně v šuplíku.

Proto jsem se rozhodli zveřejňovat fotky na Instagramu. Který je vlastně pro takové účely určen, i když jeho původní poslání se ztrácí pod nánosy sponzorovaných příspěvku.

Náš Instagramu máme profil pod názvem msstavby zatím fungujeme takto. V příspěvcích zveřejňujeme dokončené stavby, kde nezáleží na roku dokončení stavby. Ale jsou dle nás zajímavé. Většinu sdílení máme přes příběhy, které ukládáme do výběrů. Výběry zatím dělíme podle větších měst a stavbách na horách. Pro fotografie staveb v Moravskoslezském kraji používáme #msstavby.

Nejde nám o vytvoření profesionálního architektonického profilu. Berte to prosím jako takový náš osobní blog, kde sdílíme zajímavé stavby a architekturu ze severní Moravy, kterou při svých cestách potkáváme.

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

1 komentář

  1. Mx :

    👍🏻

    Thumb up 7 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.