#msstavby a Instagram podruhé

Už jsme na to upozorňovali, ale ve spodní části webu je relativně nová galerie fotek ze služby Instagram. Vzhledem k tomu, že počet těch z Vás, kteří si při focení vzpomněli a do fotek přidávají tag #msstavby, není ještě dostatečný na to, aby nám to tu nějak ožilo, změnili jsme spektrum zobrazovaných fotek.

Prvních pět fotek zleva na hlavní stránce je nově výběr redakce. Budeme se snažit vypichovat pěkné, nebo zajímavé fotky měst, staveb, architektury v regionu. Zbývající čtyři fotky jsou vybrány jako doposud Vámi tak, že do fotky jakožto autoři vložíte tag #msstavby.

Také nepřehlédněte ikonku – tedy první obrázek vlevo „další“, která vede na samostatnou obsáhlejší galerii – tedy 18+18 fotek vybraných výše uvedeným způsobem.

Doufáme, že Vás taková částečně interaktivní galerie potěší, pokud Instagram používáte, neváhejte a tagujte #msstavby ;)

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. thrpst :

  Nějak vám to zatím stávkuje…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  thrpst: melo by to jet, doporucuju najet na hlavni stranku a vyprazdnit cache (ctrl+f5).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. thrpst :

  ok po provedení hmatu jede

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.