MS kraj z výšky #1

První díl nového seriálu o leteckých pohledech na Moravskoslezský kraj na webu msstavby.cz .

Spouštíme nový seriál, který bude vycházet nepravidelně (obdobně jako seriály OVASTORY a Nové podniky v centru Ostravy), kde se vám budeme snažit představit stavby, celá města a různá místa z kraje z ptačího pohledu za pomocí dronu. Při konkrétních záběrech na různé stavby, které byly zde publikovány, propojíme články s odkazy tak, ať si můžete realizovanou stavbu prohlédnout od ulice, ale i z nadhledu. A tím i třeba posoudit, jak stavba zapadá do okolí atp.

Autorem fotografií je mladý fotograf David Žabenský, pro kterého je dron koníčkem. Jeho tvorbu můžete sledovat na:
Youtube: DavidŽabenský
Instagram: davidzabensky
Facebook: David Žabenský – „Photography“

První fotografie je pohled na Kopřivnici v ranní mlze. Mimo jiné se nyní začíná Kopřivnice po příchodu nového majitele do Tatry a činnosti místních architektů silně rozvíjet. Při pravém okraji můžete vidět špičku věže hradu Štramberská Trúba.

koprivnice

Související články


Komentáře

  1. O.O :

    pěkné

    Thumb up 7 Thumb down 0
  2. knp :

    Pekne, ale myslel jsem ze tech fotek bude vice.

    Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.