Moje

Zkoušel jsem nakreslit nějaký objekt. Budova by mohla obsahovat administrativu nebo spíše výstavní plochy. Hodila by se na vyplění proluky v nějakém městě. Třeba v centru Ostravy. Přední stěna obsahuje dekorativní předstěnu připevněnou k nosné konstrukci. Prosklená přední část budovy umožňuje dostatek přístupu světla do místností. Díky obdelníkovém půdorysu a svislosti stěn je maximálně využit vnitřní prostor. Nad vchodem nějaký atypický přístřešek.
(Budovu bych udělal ve 3D , ale zatím nevím jak v ArchiCADU udělat tu předstěnu)

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.