MOaP vybral zhotovitele projektové dokumentace rekonstrukce 28.října

Předmětem veřejné zakázky bylo Zpracování projektové dokumentace akce „Rekonstrukce ulice 28.října od Masarykova nám. po Smetanovo nám.“.
„Výherce“ zakázky uveden níže v obrázku.

zdroj :moap.cz

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  Mám otázku. Kdy budou započaty projekty Revitalizace prostoru před hlavním nádražím, Palace sitte, druhá etapa Nové karoliny ?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Jiřík :

  A ještě Dostavba proluky místo květinového domu. Ale to je asi passé stejně jako Kampus Palace.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. mm :

  Zřejmě nejste sám, kdo čeká na odpověď, pokud vím, tak přednádražní prostor by se měl už dělat, nebo začne v nejbližší době (alespoň tak to psali) a proluka po květinové síni tam je snad problém s parkováním.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Jiřík :

  mm : Pokud se přednádražní prostor dělá už teď, tak je to velmi milé překvapení. :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. MM :

  Stejně tomu nerozumím, jak je možné, že zakázka může být levnější nebo naopak dražší o 350 tisíc. Pokud by jim to vyšlo, tak proboha jaký je zisk. Každopádně jsou ty soutěže zajímavé. Jen bych se ještě pozastavil nad tím, že firmy, které se do těchto soutěží hlásí, by měli na justici.cz zveřejňovat účetní závěrky. Lze tak zjistit, jestli je vůbec reálné aby firma zakázku vůbec dokončila. Permanentní ztráta totiž o něčem svědčí. Hlavně, že je to pro firmy povinnost a mají za to být pokuty.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. vasatko :

  jak je mozne ze vsechny zakazky konci na 12 korunach? Trochu vice divne, ne? (jedine vysvetleni by bylo ze zakazky byly uvadeny bez dane a po vypoctu dane a jinych poplatku to konci prave takto)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Martin [msstavby.cz] :

  Jiřík: Hodně otázek, na které je těžko odpovědět. Revitalizace brzy. Jak privátní projekty, záleží na okolnostech.
  Kde jste přišel na to, že Kampus Palace ja passé ? Takové negativní zprávy nepodložené zprávy..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Marek :

  V kontextu…
  Jsem pesimista ostravák, co ho zajímá jen který obchod v centru končí, svádí to tupě na Karolinu a nehledá nápravu. A vůbec mne nezajímá stavební projekt na estetické pozvednutí části centra.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Jiřík :

  martin [msstavby.cz] : Pokud jsem to dobře pochopil, tak na Kampus Palace byla žádost o eurodotace na rekonstrukci ale nedostali ji.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Martin [msstavby.cz] :

  Jiřík: Nevím kde jste vzal eurodotace ( osobně nevím o jaké dotace jde ). Zde se jen v komentářích psalo, že dotace stále není přidělena.
  Asi máte informace odjinud ?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Nimrod :

  martin [msstavby.cz]: Jiřík má pravdu, na tento projekt se investoři snažili získat podporu z městského Integrovaného plánu rozvoje města, ale nevím, zda to došlo až do fáze, kdy se o tom rozhodovalo v radě či zastupitelstvu. Spíše to zůstalo u nějakých sondáží podmínek. Velkou šanci to mělo před 2 lety, když s tím přišli poprvé, teď už je asi pozdě….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. DAnek :

  Snad se to povede.http://ostrava.idnes.cz/asfalt-i-betonove-zaplaty-vstupni-ulice-do-centra-dela-ostrave-ostudu-1et-/ostrava-zpravy.aspx?c=A131111_1998605_ostrava-zpravy_jog

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.