Komentáře

 1. Summerboy :

  Občas sleduju postup prodeje bytů na jejich webovkách – dlooouhé měsíce tam bylo prodáno 5 bytů a u ostatních vždy jen „předběžně poptáno“ – čili nic a nic z toho. Teď jsem však zaregistroval, že nedávno prodali další byt – čili jich je prodaných celých 6 a pár dalších rezervovaných (tedy asi zaplacena nějaká část) – takže sice titěrný, ale přece jen nějaký pokrok tu je :-). A na Karolině se to prodává a rezervuje celkem hezky – cca 50 je v nějakém stavu (prodáno či rezervováno).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Summerboy :

  Prodáno 8 bytů ;-).
  http://www.mestskabrana.cz/byty_a_pudorysy.ms

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. mm :

  Tak to je pěkné, ale ve světě to funguje úplně stejně. Firma postaví bytový dům a ten se pak zaplňuje postupně, někdy to jde rychle, někdy a někde to jde pomalu. Ostrava není výjimkou, takže držím palce, aby těch zaplněných bytů přibývalo.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Summerboy :

  Přesně tak, jako často slyším takové názory, že v Atriu na Slezské ještě nejsou zaplněné byty, na Karolině beztak nebude nikdo bydlet, volných bytů je dost, apod. To vždycky úplně rostu z takových řečí :-). Dnes není nutné zaplnit každičký byt a až potom začít stavět nový barák. Navíc pokud někdo nechce bydlet v rohovém přízemním stinném bytu na Slezské, tak to je jeho volba a že si chce koupit novostavbu v centru, to je taky jeho volba. Navíc luxus, který skýtá bydlení v centru a ještě ke všemu v novostavbě mi přijde jako snad to nejlepší, co může být. Takže držím taky palce, je velmi důležité, aby lidé v centru bydleli i kvůli jeho oživení.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Balde :

  Summerboy: to je i tim ze na Karoline se myslim platí min za metr čtverečny a ne každý má rád modernu jako je městká brána a navic karolina je vic lip situovana, myslim ze hodne lidi cekalo na Karolinu proto se neprodavalo tolik bytu tady

  Thumb up 0 Thumb down 1
 6. mm :

  V supermarketu si taky člověk vybírá z více stejných druhů, tak proč by měl člověk brát byt v jediné novostavbě a pak čekat až vyroste druhá. Přeci postavím více druhů bydlení na více místech a člověk si pak sám vybere a rozhodne se pro tu variantu, která mu nejvíce vyhovuje.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Martin [msstavby.cz] :

  Trochu se jim zvýšily prodeje bytů. Hlavně „předběžně poptaných“. http://www.ostravskabrana.cz/byty_a_pudorysy.ms

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Summerboy :

  martin [msstavby.cz]: Díky za milou zprávu. Těch předběžně poptaných je opravdu hodně oproti dřívějšku, teď jen aby si to ti lidi opravdu zarezervovali a pak koupili. Protože těch předběžně poptaných tam předtím i pár bylo a pak se to zase změnilo na volné. A v kategorii prodaných je pořád už několik měsíců osm.. tak snad…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Summerboy :

  Tak jsou prodány další tři byty – celkem tedy 11. Sice nic extra, ale i tak jsem za to moc rád.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Jiřík :

  Summerboy : Některé se pronajímají vrcholovým manažerům. Ale jen na pár dnů.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Summerboy :

  Jiřík: To víte jistě? Myslím si, že pokud by se jen pronajímaly, tak že by to na stránkách neměnili a nedělali z toho stránku na hotelový booking… Navíc je tam napsáno přímo „prodáno“, takže to beru jako bernou minci. Byli by sami proti sobě, kdyby tam dali prodáno třeba na čtyři dny :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Summerboy :

  Prodán další byt – celkově nyní 12 prodaných a 1 rezervovaný. Pomalinku polehoučku… :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Summerboy :

  Další dva byty prodány – momentálně celkově 14 prodaných. Že by se to opravdu konečně začalo pěkně plnit..?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Summerboy :

  Prodáno 17 bytů ;-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 15. PetrP :

  Super!! :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. Jiřík :

  a z kolika ??

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Jiřík :

  19 volných a 17 prodaných. Myslím si že se zaměřují jen na specifickou skupinu lidí proto se prodeje tak táhnou.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 18. Summerboy :

  Já to sleduju pravidelně a mám radost z každého prodaného bytu. Není to tak dávno, co tam bylo snad po roce a půl od dokončení prodaných pět bytů. Vleče se to, ale jde to :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 19. Jarda :

  Summerboy: A proč máte radost? Vy ten dům vlastníte nebo z toho máte provize?

  Thumb up 0 Thumb down 2
 20. skelet :

  třeba protože to přitáhne lidi do centra

  Thumb up 0 Thumb down 0
 21. Jarda :

  skelet: A proč to přitáhne lidi do centra, to se tam budou chodit dívat , kdo tam bydlí?

  Thumb up 0 Thumb down 1
 22. Balde :

  43% procent bytů prodaných

  Thumb up 0 Thumb down 0
 23. Summerboy :

  To je pořád ale stejný počet jen v relativním vyjádření :-). Prodáno je 16 bytů i přesto, že minimálně 11.10.2013 bylo na stránkách vyznačeno již 17 prodaných…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 24. Summerboy :

  Prodáno 23 bytů :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 25. Balde :

  a z kolika ?

  Thumb up 0 Thumb down 1
 26. Hynek [msstavby.cz] :

  :)) nedavno tam visel banner „posledni volne byty“ nb neco v tom smyslu, mozna je tam porad.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 27. Balde :

  duvod proc se to neprodava tak dobře – je to upe blbe navrzené, jako aby clovek mel jen jednu moznost kam dat postel, protoze tam je bud okno nebo dverre tak jako smula a cena jak za novostavbu

  Thumb up 0 Thumb down 2
 28. Summerboy :

  Balde: A toto není novostavba? Vždyť to je nově postavené! A jinak celkově těch bytů moc není, nevím, 35? Je to na jejich stránkách, tak mrkněte

  Thumb up 0 Thumb down 1
 29. john :

  Summerboy: ja myslel jako novostavbu domek, uz jsem to tam nestihl napsat

  Thumb up 0 Thumb down 0
 30. Martin [msstavby.cz] :

  john: Mě by teda zajímal důvod, kvůli kterému nestihne člověk dopsat komentář pod 2 roky starým článkem, který určitě nikam neuteče :D

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.