Komentáře

  • Summerboy 28.03.2012  ●  22:39

    Občas sleduju postup prodeje bytů na jejich webovkách – dlooouhé měsíce tam bylo prodáno 5 bytů a u ostatních vždy jen „předběžně poptáno“ – čili nic a nic z toho. Teď jsem však zaregistroval, že nedávno prodali další byt – čili jich je prodaných celých 6 a pár dalších rezervovaných (tedy asi zaplacena nějaká část) – takže sice titěrný, ale přece jen nějaký pokrok tu je :-). A na Karolině se to prodává a rezervuje celkem hezky – cca 50 je v nějakém stavu (prodáno či rezervováno).

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 26.04.2012  ●  23:53
    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • mm 27.04.2012  ●  10:26

    Tak to je pěkné, ale ve světě to funguje úplně stejně. Firma postaví bytový dům a ten se pak zaplňuje postupně, někdy to jde rychle, někdy a někde to jde pomalu. Ostrava není výjimkou, takže držím palce, aby těch zaplněných bytů přibývalo.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 27.04.2012  ●  10:55

    Přesně tak, jako často slyším takové názory, že v Atriu na Slezské ještě nejsou zaplněné byty, na Karolině beztak nebude nikdo bydlet, volných bytů je dost, apod. To vždycky úplně rostu z takových řečí :-). Dnes není nutné zaplnit každičký byt a až potom začít stavět nový barák. Navíc pokud někdo nechce bydlet v rohovém přízemním stinném bytu na Slezské, tak to je jeho volba a že si chce koupit novostavbu v centru, to je taky jeho volba. Navíc luxus, který skýtá bydlení v centru a ještě ke všemu v novostavbě mi přijde jako snad to nejlepší, co může být. Takže držím taky palce, je velmi důležité, aby lidé v centru bydleli i kvůli jeho oživení.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Balde 27.04.2012  ●  17:45

    Summerboy: to je i tim ze na Karoline se myslim platí min za metr čtverečny a ne každý má rád modernu jako je městká brána a navic karolina je vic lip situovana, myslim ze hodne lidi cekalo na Karolinu proto se neprodavalo tolik bytu tady

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • mm 27.04.2012  ●  17:55

    V supermarketu si taky člověk vybírá z více stejných druhů, tak proč by měl člověk brát byt v jediné novostavbě a pak čekat až vyroste druhá. Přeci postavím více druhů bydlení na více místech a člověk si pak sám vybere a rozhodne se pro tu variantu, která mu nejvíce vyhovuje.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 24.09.2012  ●  18:41

    Trochu se jim zvýšily prodeje bytů. Hlavně „předběžně poptaných“. http://www.ostravskabrana.cz/byty_a_pudorysy.ms

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 24.09.2012  ●  19:45

    martin [msstavby.cz]: Díky za milou zprávu. Těch předběžně poptaných je opravdu hodně oproti dřívějšku, teď jen aby si to ti lidi opravdu zarezervovali a pak koupili. Protože těch předběžně poptaných tam předtím i pár bylo a pak se to zase změnilo na volné. A v kategorii prodaných je pořád už několik měsíců osm.. tak snad…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 04.04.2013  ●  14:23

    Tak jsou prodány další tři byty – celkem tedy 11. Sice nic extra, ale i tak jsem za to moc rád.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Jiřík 05.04.2013  ●  08:13

    Summerboy : Některé se pronajímají vrcholovým manažerům. Ale jen na pár dnů.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 05.04.2013  ●  16:02

    Jiřík: To víte jistě? Myslím si, že pokud by se jen pronajímaly, tak že by to na stránkách neměnili a nedělali z toho stránku na hotelový booking… Navíc je tam napsáno přímo „prodáno“, takže to beru jako bernou minci. Byli by sami proti sobě, kdyby tam dali prodáno třeba na čtyři dny :-)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 09.05.2013  ●  16:00

    Prodán další byt – celkově nyní 12 prodaných a 1 rezervovaný. Pomalinku polehoučku… :-)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 26.06.2013  ●  08:23

    Další dva byty prodány – momentálně celkově 14 prodaných. Že by se to opravdu konečně začalo pěkně plnit..?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 11.10.2013  ●  09:10

    Prodáno 17 bytů ;-)

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • PetrP 11.10.2013  ●  11:35

    Super!! :)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Jiřík 11.10.2013  ●  12:16

    a z kolika ??

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Jiřík 11.10.2013  ●  12:34

    19 volných a 17 prodaných. Myslím si že se zaměřují jen na specifickou skupinu lidí proto se prodeje tak táhnou.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 11.10.2013  ●  13:24

    Já to sleduju pravidelně a mám radost z každého prodaného bytu. Není to tak dávno, co tam bylo snad po roce a půl od dokončení prodaných pět bytů. Vleče se to, ale jde to :-)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Jarda 11.10.2013  ●  13:48

    Summerboy: A proč máte radost? Vy ten dům vlastníte nebo z toho máte provize?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2
  • skelet 11.10.2013  ●  23:32

    třeba protože to přitáhne lidi do centra

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Jarda 13.10.2013  ●  00:02

    skelet: A proč to přitáhne lidi do centra, to se tam budou chodit dívat , kdo tam bydlí?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Balde 03.01.2014  ●  19:45

    43% procent bytů prodaných

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 05.01.2014  ●  09:27

    To je pořád ale stejný počet jen v relativním vyjádření :-). Prodáno je 16 bytů i přesto, že minimálně 11.10.2013 bylo na stránkách vyznačeno již 17 prodaných…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 01.07.2014  ●  11:53

    Prodáno 23 bytů :-)

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Balde 01.07.2014  ●  12:01

    a z kolika ?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Balde 01.07.2014  ●  13:48

    duvod proc se to neprodava tak dobře – je to upe blbe navrzené, jako aby clovek mel jen jednu moznost kam dat postel, protoze tam je bud okno nebo dverre tak jako smula a cena jak za novostavbu

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2
  • Summerboy 02.07.2014  ●  13:08

    Balde: A toto není novostavba? Vždyť to je nově postavené! A jinak celkově těch bytů moc není, nevím, 35? Je to na jejich stránkách, tak mrkněte

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • john 02.07.2014  ●  17:29

    Summerboy: ja myslel jako novostavbu domek, uz jsem to tam nestihl napsat

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 07.07.2014  ●  12:21

    john: Mě by teda zajímal důvod, kvůli kterému nestihne člověk dopsat komentář pod 2 roky starým článkem, který určitě nikam neuteče :D

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.