Lokalita Podvihovská, Pustá Polom

Obec Pustá Polom vypsala zakázku na vybudování technické infrastruktury pro výstavbu rodinných domů v lokalitě Podvihovská.

Záměrem investora je vybudovat komunikace a inženýrské sítě. Tato technická a dopravní infrastruktura bude sloužit pro výhledovou zónu rodinných domů. Na vybudování komunikace s inženýrskými sítěmi bude navazovat následující investice výstavba zóny rodinných domů. Předmětem projektové dokumentace je realizace dvou účelových komunikací (IO01 Komunikace) výhledové zóny rodinných domů v obci Pustá Polom a propojení těchto lokalit chodníkem.

Situace záměru

zdroj: nen.nipez.cz

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. balde :

  Doufám že ti co brečí že se něco staví v Ostravě v prolukách, tak teď sepíšou petici. Tohle je za mne mnohem horší v takové prdeli něco stavět, kde je jasné že autem budete jezdit všude kvůli všemu, ne kdekoliv Ostravě.

  Thumb up 4 Thumb down 8
 2. Traviss :

  V takové „prdeli“ mají 9 letou základku, zubaře, obvoďáka, stavební úřad, pošta a překvapivě i MHD.. Ne každý potřebuje bydlet na Msgre Šrámka..

  Thumb up 6 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.