Lidl Ostrava-Zábřeh

Starý Lidl zmizel a stavba nového začala.

Související články


Komentáře

 1. Tano :

  Zrovna včera jsem si říkal, že bych šel do tohoto Lidlu nakoupit. To bych asi koukal, až bych tam přijel :-) Dík za info.

  Thumb up 6 Thumb down 3
 2. Adam (ten hodný) :

  absolutně nechápu, jak se to může majiteli vyplatit …. nechápu, ale fandím tomu :)

  Thumb up 1 Thumb down 10
 3. Crazym :

  Adam (ten hodný): Tvl, fakt? https://1url.cz/tzW59

  Thumb up 1 Thumb down 2
 4. Rado :

  Spíš se ukazuje to, že pokud ČR nepřehodnotí svou orientaci na levnou práci a budeme stále zemí montoven, nemáme šance dělat to, co majitel Lidlu a Kaufu, tedy investovat v zahraničí a pak si vyplácet sladké dividendy.

  Thumb up 8 Thumb down 7
 5. Adam (ten hodný) :

  Moment, já neříkám že je to nemožné. Jen tomu nerozumím. Jednota na vesnici není schopna vyměnit 35 let okna a mlýnek na kafe.
  A na druhé straně, díky rozumnému přistoupu, je tady řetězec, který je vysněný zaměstnavatel všech prodavaček, oslavovaný kvalitou produktů, udělal že svého majitele nejbohatšího Němce, a navíc místo opravy budov hravě zvládne budovu postavit celou znovu.

  Thumb up 8 Thumb down 2
 6. Jirka :

  Adam (ten hodný): nerozumím čemu nerozumíte…je to přece o síle a z toho odvozeného rabatu

  Thumb up 3 Thumb down 2
 7. MM :

  Adam (ten hodný): Nechci dělat chytráka, ale zapomíná se na takzvané odpisy nehmotného majetku, které velmi výrazně srazí čistý zisk společnosti. V podstatě LIDL si všechny ty rekonstrukce, výstavby atd., odečítá z daní každý rok, pravidelně. Dělají to všichni podnikatelé, ale logicky řetězec, který vlastní stovky prodejen, které staví, je víc vidět.

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.