Lázeňský dům Dr. Storcha

Na partnerském webu Patriot magazín byly zveřejněny informace o rekonstrukci lázeňského domu Dr. Storcha na Čeladné.

Beskydské rehabilitační centrum v Čeladné na Frýdecko-Místecku chystá na příští rok přístavbu Léčebného domu doktora Storcha asi za 61 milionů korun. Cílem je zkvalitnit ubytování pacientů.  V přístavbě by mělo vzniknout asi 60 pokojů, z nichž 65 procent bude jednolůžkových. Novinářům to řekl ředitel a spolumajitel Beskydského rehabilitačního centra Milan Bajgar.

„Potřebujeme více jednolůžkových pokojů. Potřebujeme držet krok s požadavky našich pacientů a ten požadavek na jednolůžkové pokoje je samozřejmě v dnešní době naprosto oprávněný,“ uvedl Bajgar.

Centrum nyní disponuje zhruba 250 lůžky. Tento počet ale nechce do budoucna zvyšovat. „Jeden dům máme pronajatý a další domy projdou ještě rekonstrukcí a tam snížíme lůžkovou kapacitu. Cíl je mít co nejvíc jednolůžkových kvalitních pokojů. Takže my se nechystáme už na další navyšování lůžek, těch zhruba 250 je maximum, které chceme,“ řekl ředitel.

celý článek: patriotmagazin.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.