Lávka na ul. Novosady v Novém Jičíně

Nový Jičín má novou lávku pro chodce a cyklisty přes Jičínku.

Původní lávka z roku 1984, zejména její ocelová konstrukce, byla v havarijním stavu. Z městem oslovených ateliérů si odborná komise vybrala studii ateliéru Blank architekti, s.r.o. Lávka je nyní vhodná jak pro chodce tak i pro cyklisty a novinkou jsou i lineární LED moduly, které byly integrovány do madla zábradlí.

Spolu s novou lávkou byla řešena i křižovatka ulic Nábřežní a Novosady, kde vznikl zpomalovací práh z žulové dlažby.

Došlo rovněž i k úpravě stezky vedoucí k OC Tabačka.

Původní stav

Související články

Komentáře

  • Jiří 23.09.2025  ●  10:33

    Pěkné provedení, líbí. Ta barva sice není můj typ, ale neruší.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 3
  • Tano 23.09.2025  ●  11:29

    Jiří:Na OF Nový Jičín jste o tomto mostě psal jinak. Zřejmě trpíte Alzheimerovou nemoci😉

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 3
  • Jiří 23.09.2025  ●  11:50

    Tano :
    Nenechte se sebou cloumat prchlivost. Vzhled téhle varianty mostu jsem zde v návrhu nehanil. A netuším co je OF Nový Jičín.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 3
  • Tano 23.09.2025  ●  13:58

    Jiří:Jak píši trpíte Alzheimerem. OF Nový Jičín – Otevřené Fórum Nový Jičín a jak moc dobře víte, nejeden příspěvek o mostě tam jste nechválil😉

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 5
  • Jiří 23.09.2025  ●  14:23

    Tano :
    Koukám na r.2021 na návrhy mostku a můj příspěvek zní: „Schválený návrh vypadá dobře…“
    Asi vám straší v šišce.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • Tano 23.09.2025  ●  14:40

    Jiří :Tak naposledy, snad to pochopíš. Ja píšu o vašich komentářích v Otevřeném fóru Nový Jičín o tomto mostě. Tady mluvíte úplně jinak, proto píši o Alzheimer, taj snad už to pochopíš 😉

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 9
  • Jiří 23.09.2025  ●  14:44

    Tano :
    Taky píši naposledy, nevím co je otevřené forum NJ a nechodím tam, takže klídek.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2
  • Tano 24.09.2025  ●  00:43

    Ten palec dolů u mých komentářů mi tak trhá žíly 😀

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 3
  • Martin [msstavby.cz] 24.09.2025  ●  07:28

    Tano: Tak on není jediný „Jiří“, který se vyjadřuje k projektům v Novém Jičíně ;)

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 0
  • Tano 24.09.2025  ●  13:39

    Martin Msstavby.cz Ja moc dobře vím o jakého Jiřího jde. Tak by mě zajímalo kde zmizeli komentáře k příspěvku o budově po revitalizaci v areálu Technických služeb 😉

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 5
  • Martin [msstavby.cz] 24.09.2025  ●  14:48

    Tano: Nojo, ředitel zeměkoule, co vidí ze kterých IP adres a s jakými údaji jsou komentáře psány. Ten co je aktivní na OF Nový Jičín a příjmení mu začíná na „F“ v této diskuzi není. Denně web navštíví tisíce lidí a prostě se stane, že stejný nick použijí rozdílní lidé.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • xxx 25.09.2025  ●  06:35

    Tano: Ty asi fakt nevíš, jak funguje internet.😂

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.