Krnovská 57/14

Objekt na ulici Krnovská v Opavě projde rekonstrukcí.

Současný stav:

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. Pavel :

  Upřímně, byl bych radši, kdyby stará budova byla zbourána a nahrazena jinou. Je posledním pozůstatkem původní uliční čáry, je to dobře vidět i při zoomu v mapové aplikaci. Uzoučký chodník vedle frekventované vozovky nedává naději, že by se z domu mohla stát atraktivní nemovitost, boční slepé zdi z obou stran také nejsou žádná nádhera. Vím, že každá legrace něco stojí.

  Thumb up 9 Thumb down 5
 2. Jakub :

  Pavel:

  Naopak, je důležité tetno dům uchvoat jako důkaz původní uliční čáry. Všude tam, kde byla v Opavě posunuta uliční čára působí tento prostor neutěšeně a bezúčelně. – protor před panelákem hned vedle, ulice Mezi trhy s podivnou konstrukcí pro zeleň…

  Thumb up 5 Thumb down 3
 3. Pavel :

  Jakub: Důkaz k jakému účelu? Abychom se i do budoucna dívali na ošklivé místo a představovali si, že by mohlo vypadat líp?

  Thumb up 4 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.