Kostel Nejsvětější Trojice

Aktuální fotografie probíhající rekonstrukce kostela Nejsvětější Trojice ve Fulneku.

Kostel Nejsvětější Trojice se nachází na ulici Kostelní, nad náměstím Komenského. Na fotografii také můžete vidět právě probíhající rekonstrukci objektu památníku J. A. Komenského (levý okraj snímku, objekt s věžičkou). Památník přiléhá na Knurrův palác, který byl rekonstruován v roce 2018.

Související články


Komentáře

 1. Svizzera :

  Tak snad se rekonstrukce dočká i náměstí á la asfaltové parkoviště.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 2. Sanju :

  Navštívil jsem Fulnek před pár lety a musím říct, že mě to nemile překvapilo. Mrtvé město na kusé koleji, přitom zámek, působiště Komenského, po 2. světové válce nákladně obnovené historické centrum. Po cestě z vlakového a autobusového nádraží nic, žádný navigační systém nebo naučná stezka. Po chvíli mrtvé náměstí, kde se v neděli nedalo nikam sednout. Přeju Fulneku jen to nejlepší, hlavně tedy osvícené zastupitele, kteří pochopí, jaký má jejich město potenciál a začnou s tím něco dělat. Pokud se něco během těch 6-7 let změnilo, budu jen rád.

  Thumb up 12 Thumb down 0
 3. Michal :

  Zámek leta nepřístupný a oplocený, pod kostelem proluka velikosti pole, informační centrum přes víkend zavřené. Pěkné město, které ale o turisty moc nestojí.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 4. Marián Kyral :

  Za sebe musím říct, že nás Fulnek příjemně překvapil. Památky opravené, nebo se opravují. Docela příjemná změna oproti jiným městům v regionu. Sice je tam stále hodně práce, ale to všude.

  Thumb up 4 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.