Komunitní dům seniorů Bartovice II

Společnost OdeonEna s.r.o. připravuje v Ostravě-Bartovicích další etapu seniorského bydlení.

V roce 2018 byl zde otevřen bytový dům pro seniory.

V areálu Komunitního domu v Bartovicích připravujeme rozšíření stávající kapacity dostupného bydlení pro seniory. Tentokrát se bude jednat o 9 jednopodlažních domků se 4 samostatnými byty v každém domě. Vznikne tak rozsáhlý areál moderního seniorského bydlení v příjemném a klidném prostředí. Kromě samotného bydlení bude zajištěna celá škála služeb, aby si obyvatelé mohli užívat zaslouženého a aktivního odpočinku.

zdroj text a vizualizace: odeonena.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.