Kašna Frýdek-Místek

Na Místeckém náměstí ve Frýdku-Místku byla dokončena stavba nové kašny.
zdroj: FB NAŠE FRÝDECKO-MÍSTECKO

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

  • Pavel H. 22.09.2017  ●  14:03

    Další krůže k geniu loci místeckého náměstí. Ještě tak aby mělo město nějakou reálnou vizi, jak zklidnit dopravu v místě „bývalého“ průtahu po stavbě obchvatu. Viděl jsem staré fotky a například napojení místeckého náměstí s parkem až k Sokolíku vypadalo kdysi velmi funkčně….než přišli soudruzi.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 0
  • Marián Kyral 22.09.2017  ●  16:38

    @Pavel H.
    Co vím, tak z průtahu chtějí udělat bulvár – dva pruhy a uprostřed zeleň. Ale sranda bude, až se na obchvatu něco stane a všichni zase pojedou skrz město.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 1
  • Honza 23.09.2017  ●  11:07

    A nějaká zástavba tech volných ploch na Pivovarské se neplánuje? To by centu Místku také výrazně pomohlo.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Luděk Šebelle 10.03.2019  ●  22:07

    Jo ta kašna je SUPER :) Prostě do toho historického prostoru zapadla jak zadek na nočník…..

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.