Karviná si vysnila nový sportovní stánek

Na projektu se pracuje už dva roky a jeho investor, kterým je město, už má územní rozhodnutí. Pokud nebude problém se stavebním povolením, mohlo by se teoreticky na jaře začít stavět.
Nejdůležitější bude podle předsedy MFK Jana Wolfa sehnat na peníze. „Máme vytipované dva dotační tituly, ze kterých by se dalo čerpat. Chceme podat žádost co nejdříve, protože při současných úsporných opatřeních nikdo neví, co bude zítra,“ řekl Wolf.
V projektu, který by měl stát okolo 300 milionů korun, se počítá se oválnými zastřešenými tribunamu, které pojmou až 6500 lidí. „Taková aréna by samozřejmě nemusela sloužit jen sportu, ale třeba by se tam mohly konat třeba koncerty,“ podotkl Wolf.
Pokud by se skutečně příští rok začalo s přestavbou stadionu, mužstvo by své zápasy muselo dočasně hrát na starém kovonském stadionu. „Přestavba by měla trvat 14 až 16 měsíců,“ dodal Jan Wolf.
zdroj: denik.cz

Související články


1 komentář

  1. Ejgoo :

    přijde mi, že pod tou obrovskou střechou je tam toho celkem dost málo.

    Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.