Jaguar míří do Kunčiček

Informace k projektu výstavby autosalonu značek Jaguar a Land Rover v Ostravě-Kunčičkách.

jaguar

Situace stavby

jaguar

Místo výstavbyjaguar

Související články


Komentáře

 1. Balde :

  nechápu jak taková luxusní znacka muže stavět autosalon takové prdeli

  Thumb up 8 Thumb down 6
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  Balde: podle me jde hlavne o ten servis, showroom maji pokud vim v Orchardu..

  Thumb up 1 Thumb down 3
 3. Danek :

  Hynek [msstavby.cz]: Balde má pravdu v článku je uvedeno že budou stavět prodejnu nových vozu…zřejmě až se vystaví Jaguár v Kunčičkách se stáhne z Orchardu…proč by měli mít v OV 2 prodejny, že?

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. Crazym :

  Balde: Protože uvažují ekonomicky? :-) Ten kdo vůbec uvažuje o Jaguáru nepotřebuje mít showroom na exkluzivní adrese a cestu si k němu najde, ten co na to nemá exkluzivní adresu neocení :-) Je to sice prdel jak říkáš ale je to dobře dopravně obslužné všemi směry a náklady tam budou mít poloviční, ani bych se nedivil kdyby z Orchardu utekli, tam to taky není žádná trefa naproti sídliště plné fetek a cigánů, tam taky náhodný zájemce o Jaguára nepřijde :-) Zázemí a showroom tam můžou mít také luxusní a okolí tím pozvednou, kámoš co tam naproti má barák a určitě není sociálka to určitě ocení. A ten co chce Jaguára tam sockou nepojede :-)

  Thumb up 0 Thumb down 1
 5. Rýša :

  Danek: A taky se Balde správně udivuje nad tím, že celkem luxus bude stát v poněkud zastrčeném a nepříliš vábném koutu Ostravy. Též se divím.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. Pavel :

  Balde: Tak jsou tam určitě levnější pozemky, výborná dopravní dostupnost a ta lokalita zažívá pomalou renezanci, viz fa Homola a další. A hlavně, předpokládám, že když si jdu koupit Jaguár, tak jdu na jisto a ne že jsem jel kolem a líbil se mi vůz ve výloze…

  Thumb up 5 Thumb down 1
 7. Balde :

  Pavel: pokud jsem jedna z nejluxusnějších znacek na světě, tak bych si mohl dovolit salon někde v centru, něco ve stylu hellera u zastávky karolina, chápu ze tam budou mit i servis atd, chapal bych to u znacek pro obycejne lidi, ale nechapu to u znacky pro hornich 100 000

  Thumb up 3 Thumb down 3
 8. acdlcia [msstavby.cz] :

  Spíš jde hlavně o stěhování centrály z Vítkovic http://www.mapy.cz/s/fGAs

  Thumb up 2 Thumb down 1
 9. MM :

  Pavel: Prestižní místo to určitě není, na druhou stranu oni mají určitě náhradní vozy k zapůjčení nebo zákazníky servis doveze kam si řeknou. Aspoň takto to funguje u Hellera.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 10. Ross :

  Je v plánu i ostnatý drát a strážné věže? Já jen, aby bylo co prodávat.

  Thumb up 2 Thumb down 4
 11. kdojekdo :

  Majitel je bohužel přistěhovalec z vesnice a nepochopil, že na periferiích se autosalony nestaví. Při poruchovosti vozidel Jaguar a Land Rover bude muset mít náhradních aut desítky. Vítkovice i Orchard se budou rušit- jsou tam statisícové nájmy, neměl by na splácení úvěru, značka bude sídlit jen v Kunčičkách a to i ke všeobecné radosti různých zde bydlejících živlů.

  Thumb up 2 Thumb down 8
 12. Balde :

  kdojekdo: samozřejmě chápu že tady Jaguár staví autosalon, když jsem byl v nové prodejně hodinek PRIM, na Karolině, tak jsem se dal do řeči s prodavačem, jsem se ho ptal proč zrovna v Ově otevřeli teprve 3 obchod po Praze a v místě firmy, a říkal že tady je nej poptávka po luxusu hned po Praze, že se tu prodává i nejvíce Jaguárů v česku, zajimavé

  Thumb up 5 Thumb down 0
 13. Lojza :

  To se tam přece vůbec nehodí! :(
  Právě proto, že zrovna tuto značku určitě nikdo nenavštíví jen tak na potkání, že jede zrovna kolem ze šichty, ale naopak ti, kteří o ni mají vážný zájem a účelově ji vyhledají (money, money mají money!) tak ten autosalon může být klidně v Čeladné mezi staletými roubenkami :/ ACH JO!

  Thumb up 1 Thumb down 3
 14. aggu :

  Moc nechápu ty komenty. Stavebník se chová, řekněme, racionálně. Potřebuje levnější provoz, našel si velkou parcelu na výborně dostupném místě, cenově pro něj (asi) výhodné, běžná cena v okolí 500/m2.
  Balde: Jaguar luxus a Kunčičky prdel? Jasně, Kunčičky jsou historicky kočkopes, průmysl a domky vedle sebe, ale prdel? Už jsme i tady mistři světa jako v Brně?
  PS: Na Kunčičky nešahat bo mají tohle ;) http://cs.wikipedia.org/wiki/Trafika_(prodejna)#mediaviewer/File:Trafika_Ostrava-Kuncicky.jpg

  Thumb up 2 Thumb down 3
 15. Crazym :

  aggu: To samé jsem psal v komentu, který se nějak nezobrazil, asi doteď čeká na schválení :-) Majitelé se jen chovají ekonomicky. A ten pozemek byl velmi výhodný, z části se na něm nedá stavět, proto taky ta budova ustupuje tak od uliční čáry, je na něm totiž středotlaké plynové potrubí o větším průměru a nad ním nepovolí stavbu, tak maximálně parkoviště. Ale mám to z druhé ruky, zatím neověřené. :-)

  Thumb up 2 Thumb down 2
 16. kdojekdo :

  Stará, známá věc. Už měl úkolově postavit před dvěma roky. Zdvižený prst importéra = ztráta dealerství + stálý nedostatek peněz = Kunčičky. Současný stav je naprostá servisní ostuda značek LR a Jag. Auta nyní různě opravují po pseugarážích i mimo město, bez karosárny, bez myčky, bez lakovny, bez rozumné ekonomiky, bez logiky. Kdyby to klienti věděli….

  Thumb up 1 Thumb down 3
 17. skelet :

  Klienti to vědí (jednoho znám) a proto jezdí jinam.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 18. Hynek [msstavby.cz] :

  Crazym: priste mozna vybirej takovy slovnik, aby to proslo na prvni pokus. a jinak s tim sidlistem plnym fetek a ciganu brzdi, mam pocit, ze socialni a rasove spektrum nejake oblasti poznas podle poctu pater.

  Thumb up 2 Thumb down 3
 19. Crazym :

  Hynek [msstavby.cz]: Ha, a já marně přemýšlel kde jsem udělal chybu a ono to ne moje chyba s prací s PC anebo prdel jak bych předokládal ale fe.ky a ci.áni :D Zajímavá automatická cenzura :-)

  Thumb up 0 Thumb down 1
 20. Crazym :

  Zajímavé, opět čeká na schválení, tak asi nakonec ta pr.el :DDDD Nebo možná mé přihlašovací údaje. Miluji velké bratry :D Co mi to jen připomíná….

  Thumb up 2 Thumb down 4
 21. Hynek [msstavby.cz] :

  Crazym: jj, veci bratri sledujou, jestli nahodou bez argumentace nekoho nebo neco nekam neposilas. :)

  tady vyse vidis, ze jak jeden to slovo pouzije, tak pak je tu 5x, pritom driv ho nebylo potreba trebas pul roku. uznavam, ze tohle je vylozene hranicni, ale jak rikam, vetsinou to byl znak komentare, ktery nemel zadnou vypovidaci hodnotu a nejaky anonym jen nekoho nekam posilal, aniz by se racil alespon naznacit, jak to souvisi s tematem.


  a jinak obvykle neresim palce, ale k tem trem palcum dolu vyse.
  k slovniku se uz vyjadrovat nebudu, kdo nechce komunikovat slusne, muze komunikovat jinde. vsechno jde sdelit slusne.
  a co se fifejd tyce, tak ja tam vyrost a docela casto se tam stale pohybuju, takze z vlastni zkusenosti vim, ze oznaceni za sidliste plne fetek a ciganu je zcela mimo misu.

  Thumb up 3 Thumb down 2
 22. Elin :

  „kdojekdo“ Už jsi někdy slyšel o outsourcingu?;)) Jaguar ani LR určitě nejsou opravovány nikde v pseudogarážích, ale jestli jsou využívány např. jiné lakovny, tak to je asi naopak z ekonomického hlediska pochopitelné, ne?;)) Jezdím touto značkou a nikdy nebyl problém s komunikací na servise – technici komunikativní a vysvětlí vše i blondýně, kafe dobré a personál usměvavý a nevtíravý… Majitel? Vesničan? Normální borec, který se odvážil uskutečnit to, o čem většina jenom sní…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 23. Elin :

  Jinak… k hlavnímu bodu těchto komentářů…. asi nejsem úplně nadšená novým místem této exklusivní značky, ale vzhledem k tomu, že jsem ani na servis ani ze servisu nikdy nešla pěšky, tak mi to ve výsledku ani moc nevadí… a jestli interiér bude stát za to a vynahradí lokalitu, pak v tom nevidím až takový problém… Jde o reklamu a prezentaci na jiných místech Ostravy nebo vůbec celého regionu a o to, jak toto místo firma dokáže využít ve svůj prospěch… Třeba nás to ještě mile překvapí…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 24. kdojekdo :

  Jak je vidět, vím toho mnohem víc než Ty, pokud tedy vědomě nelžeš. Tobě podobné zákazníky tato značka i firma potřebuje a staví na nich koncepci podnikání. To, že jsi tam tak často na kávě a pro úsměvy je taky k zamyšlení.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 25. Martin [msstavby.cz] :

  Někdy to tu začínaj být pořádný vékavéčka :D :D

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.