II/467 napojení na I/11, včetně obchvatu Štítiny

Správa silnice Moravskoslezského kraje vypsala veřejnou zakázku II/467 napojení na I/11, včetně obchvatu Štítiny.

Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni společného povolení stavby (DUSP) a dokumentace stavby, která bude použita pro výběr zhotovitele a pro provádění stavby (PDPS) na stavbu: „II/467 napojení na I/11, včetně obchvatu Štítiny“ včetně BIM dokumentace a zřízení a zajištění provozování jednotného datového prostředí (CDE).
Dokumentace pro vydání společného povolení bude zpracována včetně BIM dokumentace neboli také „Informačního modelu budovy“ (Building Information Modeling) ve stupni podrobnosti A2 (podrobnost definovaná dokumentem EIR a datovými standardy). Dokumentace pro provádění stavby bude zpracována včetně BIM dokumentace neboli také „Informačního modelu budovy“ (Building Information Modeling) ve stupni podrobnosti A3 dle výše definovaných standardů. Dále pak inženýrská činnost k této akci v rozsahu zajištění veškerých projednání, průzkumů, vyjádření orgánů státní správy nezbytně nutných k vyřízení pravomocného společného povolení stavby a související řízení a zajištění majetkoprávní přípravy pro vydání společného povolení stavby (budoucí smlouvy, budoucí věcná břemena, znalecké posudky aj.). Zadavatel upozorňuje, že v rámci přípravy stavby může dojít na vyvlastňovací řízení. Zadavatel upozorňuje, že s ohledem na místní podmínky je nutno v rámci projekční přípravy zpracovat a projednat plán organizace výstavby. Tento návrh zajištění veřejné dopravy po dobu stavby je nutno koncepčně navrhnout a projednat.
Obsahem předmětu plnění je dodání kompletní odsouhlasené PD včetně všech příslušných povolení a rozhodnutí, dodání kompletních BIM dokumentací a dodání a provozování společného datového prostředí. Veškeré správní poplatky jsou součástí nabídkové ceny. Dále předmětem plnění provádění autorského dozoru na realizované stavbě.

zdroj: vhodne-uverejneni.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.