Hruškový sad – foto z výstavby

Aktuální fotografie z probíhající výstavby další řadových domů v projektu Hruškový sad.
hruskovy sad

Související články

Komentáře

  • Summerboy 03.09.2013  ●  09:11

    Lokalita pěkná, existence projektu super, ale jsou to takové obyčejné budky bez nápadu… :-/

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • marian 03.09.2013  ●  12:11

    nejste tu někdo stavař se zkušenostmi s kvalitou provedení těchto a podobných developerských domků? dík

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Jarda 03.09.2013  ●  12:31

    Ve skutečnosti to vypadá o něco lépe než na fotce. Nevíte proč se to jmenuje Hruškový sad? Byl tam předtím, než začali stavět?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 03.09.2013  ●  18:32

    Summerboy: Budky bez nápadů ?
    A není to třeba tím, že zde architekt přemýšlel a jednotlivé řadovky jsou koncipovány do celku projektu, která ladí a nebije do očí …?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • aggu 03.09.2013  ●  20:43

    imho je to jeden z nejpovedenějších ostravských projektů, navíc na výborném místě. Tenhle typ zástavby by byl ideální na Slezskou i ve větším měřítku.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 03.09.2013  ●  20:43

    Jarda: Mám pocit, že jsem to tu na fóru někde četl, ale už hodně dávno. Myslím, že tam poblíž hruškový sad býval, ale už si nepamatuji. Kdybyste měl chuť a čas, můžete se prohrabat dřívějšími souvisejícími články, tam to uřčitě někde je :-).

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 03.09.2013  ●  20:44

    martin [msstavby.cz]: Možná ano, nepřu se. Ale ty domy jako takové se mi tedy moc nelíbí. Věřím, že jejich provedení a bydlení v nich bude mnohem příjemnější.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • aggu 03.09.2013  ●  20:45

    byl tam neudržovaný sad.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.