Hotel Na Kafkové – rekonstrukce

Aktuální fotografie renovace fasády před dokončením hotelu Na Kafkové v centru Ostravy.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

kafkova

kafkova

kafkova

Související články


Komentáře

 1. thvari :

  zlaté mřížky, to je furt ještě v módě? jsem myslel že devadesátky byly v letech 1990-2000?

  Thumb up 2 Thumb down 2
 2. ad thvari :

  Celá Ostrava je bohužel tak trochu nasáklá devadesátkovým duchem, stačí se podívat na to červeno-bílé zábradlí, kterého je zcela jistě na skladě ještě tolik, že s ním můžeme obehnat jeden břeh Ostravice. Proto ho taky projektanti musí všude cpát (jako alternativu mají u dopravních staveb povolenou dopraváckou modrou) a naši zastupitelé to mlčky přejdou, stejně jako přejdou mnohé další věci, a to i kdyby to postrádalo smysl, protože je prostě na některé věci shůry poptávka, vždy podporovaná nějakým kordonem ne zrovna duševně vyzrálých či přinejmenším osobním prospěchem nebo strachem o své teplé místo hnaných jedinců, kteří si nejsou s to uvědomit, že se vývoj na rozdíl od jejich prosedlé židle někam posunul, a místo toho Vás budou při blaženém hlazení svého ega ujišťovat o tom, jak jsou na všechno normy a jak něco nejde, zatímco pár kilometrů za hranicemi (i těmi východními) vidíme, že to právě jinak jde.

  Nicméně si myslím, že tato rekonstrukce je nehledě na nějaké zlaté mřížky, které snad ani tolik nerazí, velmi povedená, dům jsem už viděl a v noci poměrně vkusně svítí, takže moc bych si přál, aby takovýchto domů vznikalo čím dál více. Možná jediné minus za to, že se takto podařilo opravit jen jednu stěnu domu a že protější škola skončila v polystyrenovém obalu.

  Thumb up 5 Thumb down 2
 3. Ales :

  Soucasti teto rekonstrukce nebyla vymena oken.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 4. Michal :

  Součástí rekonstrukce nebyla ani mluvnice českého jazyka.

  Thumb up 2 Thumb down 5
 5. Summerboy :

  Michal: Musim souhlasit s Michalem, ten nazev je tragicky uz od pocatku. Je to neco jako kdyz se matrikarka sekne pri narozeni a clovek pak ma cely zivot zkomolene jmeno. Pricemz staci vyplnit zadost s zaplatit 50 Kc. U hotelu je to stejne tak. Staci jen chtit, protoze pochybuji, ze by si hrubky v nazvu nebyli vedomi. A pokud by protiargumentem byla „tradice“ zkomoleneho nazvu, tak by mi to prislo trapne. Ale je to soukrome vlastnictvi, tak at se to jmenuje jak chce. Hlavne, ze to vypada aspon hezky:-).

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.