Helbich

Předmětem tohoto projektu je vybudovaní zabezpečených přechodů na ulici Plzeňská v lokalitě zastávek MHD Hotel Bělský les. Zkráceně se mezi lidmi používá Helbich (podle přilehlé hospody U Helbicha, jeden z nejstarších dochovaných domů v okolí ). Budují se 2x přechody se světelnou signalizací, středový ostrůvek a opravují se komunikace zastávek, přilehlých chodníků a vozovky.
Za fotky děkujeme čtenáři aldik !

Související články


Komentáře

 1. Tomas T. :

  Je dobre ze to opravuji, ale dva svetelne prechody …. to trosku prepiskli. Ta doprava tam zkolabuje.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Ljuk :

  Bez diskuse se jedná o místo, které si žádalo řešení, ale 500 m a 4 semafory – no bude to síla… Ještě pár let zpátky se mluvilo o tom, že by zde vznikla pěší lávka – ta by podle mě řešila ožehavou situaci tohoto místa mnohem lépe než budované přechody. A ještě něco: dnes začali ráno pokládat asfalt na jedné polovině vozovky a právě teď pokládají na druhé polovině. Stavba tak zřejmě bude co nevidět finišovat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Fred :

  Ty křižovatky by mely byt vzajemne synchronizovane…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. LP :

  Ljuk: lávka by neměla smysl… Využívalo by ji minimum lidí…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. LP :

  Bude to fungovat podobně jako v Porubě u Intersparu… Lidi budou stejně chodit na červenou a semafor bude akorát brzdit auta a budou se tvořit kolony… Radši celou vozovku v prostoru kolem zastávek zvednout a zpomalit tak provoz (udělat něco jako příčný práh, ale po celé délce zastávek, když to uděláte tak o 20 cm vyšší, auta budou muset zpomalit, ale nezastaví úplně…)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Balde :

  no tedka zam na cervenou nido neprejde :D protoze tam jezdi tolik aut ze nebudou mit sanci :D

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.