Městský fotbalový stadion Havířov

Městský fotbalový stadion před třemi lety, když ho radnice koupila, byl v dezolátním stavu, o tribunách ani nemluvě a všude kolem doslova zarostlá džungle. Dnes je stadion k nepoznání. Za vším je ale spousta hodin práce, a to jen několika málo lidí. Každým rokem prochází hřiště v letní přestávce revitalizaci. Opravují se i tribuny, vybudoval se spojovací chodník mezi hřišti nebo se zabudovaly nové branky. Samozřejmě hráči mají nové šatny a sociální zařízení. Důležitá byla i instalace nové výměníkové stanice vytápění. Došlo tak k velké úspoře spotřeby tepla. Cílem je vybudování umělého trávníku.

Celý článek: infoportaly.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.