Harmony Club Hotel

Aktuální fotografie budovy Harmony Club Hotel v Ostravě-Mariánských horách. Budova byla očištěna až „na kost“ a probíhá její rekonstrukce. Z čelní strany lze z pod lešení rozpoznat budoucí vzhled. Okna mají tmavé rámy a fasáda je v elegantních odstínech černé a šedé.

V nedávné době bylo v okolí opraveno několik velkých administrativních budov. Budova Severomoravských vodovodů a kanalizací. Administrativní budova na ulici Novinářská a budova laboratoří Povodí Odry.
harmony

harmony

harmony

Původní stavharmony

Související články


Komentáře

 1. Crazym :

  Nevím nakolik jsou odstíny černé, šedé a bílé elegantní ale rozhodně se na to dívá lépe než na předchozí stav i když je to stále jen polystyrenové šílenství :-)
  Nevím, nešel jsem blíže a nezkoumal to ale vypadá to, že ty okna mají nějakou úpravu skel a vypadá to efektně.
  Foto ze dneška: http://www.imagehosting.cz/?v=p9041402.jpg

  Thumb up 4 Thumb down 0
 2. Jiřík :

  Crazym : Tento hotel si to opravdu žu zaslouží. Barva podobná jako budova naproti od ostravských vod. Myslím si, že nás bude pěkně reprezentovat an MS v hokeji.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. Martin [msstavby.cz] :

  Crazym: Oproti té barevné omalovánce na protilehlé straně křižovatky jsou tyhle barvy opravdu elegantní.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. johny :

  Ještě zbývá Hutní projekt a už to tam bude celkem k světu… V HP jsem byl naposledy cca před 10 lety a už tehdy to tam bylo celkem strašidelné, teď to asi o moc lepší nebude.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.