Komentáře

 1. balde :

  kentus, i z hangáru může být krásná stavba ale asi ne v Ostravě

  Thumb up 2 Thumb down 1
 2. meechee_n :

  balde: tvl, je to HANGÁR !!!!!!! Já mám občas pocit, že by si tady někteří představovali, že i veřejné WC bude vypadat jako Svatovítská katedrála …

  Thumb up 1 Thumb down 2
 3. aggu :

  meechee_n:
  To vůbec není špatný nápad ;)
  http://www.designcurial.com/news/public-toilet-architecture—10-of-the-best-2-4719038/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. acdlcia [msstavby.cz] :

  aggu: Strašné.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. aggu :

  acdlcia [msstavby.cz]: Funkce nebo forma? ;)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  aggu: Forma, ale u těch výsuvných nesmyslů a slámy i funkce. Jediné dobré je to postapokalyptické ocelové hradiště v Texasu a pak ještě celkem ujde ta vyhlídka v Norsku.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Martin [msstavby.cz] :

  meechee_n: Ano, je to hangár. Ale i ten může vypadat líbivě. I cena mlže u jiných druhů konstrukcí vyjít levněji. Co například tohle? http://www.copybook.com/airport/companies/champion-door/articles/aircraft-hangar-door-installed-for-vip-hangar-at-cannes-airport

  A i veřejné WC může být vkusné. Například jako v Odrách. http://www.msstavby.cz/verejne-wc-odry-22-09-2014/

  Mi přijde,že v česku stačí, že i u svatovítské katedrály stačí, když vypadá jako low cost.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. meechee_n :

  martin [msstavby.cz]: Ten hangár, cos sem dal je pro privátní bizjety na (tuším) třetím největším letišti ve Francii, takže to je trochu jiná kategorie, než hangár pro dva vrtulníky ZS v Ostravě. Chci říct, že by se mi taky líbilo, kdyby se tady realizovaly krásné architektonické nápady a Ostrava vypadala za nějakou dobu ttřeba jako Kodaň, ale je potřeba dívat se na věci realisticky a s rozumem. Rozhodně budu protestovat proti zmršené Nádražní, ze které mohl být krásný městský bulvár, proti nerealizaci Černé kostky, proti všudypřítomnému červeno-bílému zábradlí … atp., ale u stavby hangáru pro vrtulník ZS stojícího v místě komerční zástavby mi forma prostě nevadí – zas tak strašné to není – taky to mohlo být třeba sytě červené s nepravidelnými okny, jak je poslední dobou zvykem …

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.