Fotbalový areál Ostrava-Zábřeh

Minule jsme psali že stavba začala instalací masivního oplocení. Dnes můžeme napsat že stavba nejspíš i skončila instalací masivního oplocení. Nikdo zde už dlouho nepracuje. Tam kde měl vzniknout sportovní areál zůstalo jen rumiště a začínající skládka.

Související články


Komentáře

 1. PetrP :

  Četl jsem, ze stavba musela být přerušena. Nejdříve z důvodu hnízdění ptáků, potom kvůli vegetačnímu období a zákazu kácení stromu a v neposlední rade kvůli obyvatelům. I když jsou tam hřiště roky, teď by jim údajně vadilo uměle osvětlení a hluk…

  Thumb up 4 Thumb down 1
 2. adamous :

  PetrP: Kde o tom psali? Takze to znamena, ze ty treninkove hriste jsou passe nebo se bude jeste nekdy pokracovat?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Crazym :

  Já zahlédl jen reportáž (Události v regionech, Ostrava, 16.8. 18:00, čas 12:30) o tom jak lidem vadí kácení stromů a podepisovali nějakou petici. Ty záběry na rozhořčené důchodce z věžáků na Pavlovove 23,25 a 27 mě pobavily :-)

  Thumb up 6 Thumb down 1
 4. balde :

  Crazym: obvod bude rohodovat zda ten projekt pustí nebo ne jsem z te reportáže pochopil, s tím že musí se vysadit 2x víc stromů než se pokácí, nejvíc mě baví jak v reportáži uvádí, že tahle oblast je velmi bohatá na bezdomovce a feťáky, ale děti jim tam vadí :D

  Thumb up 9 Thumb down 1
 5. adamous :

  balde: Klasika, pripomina mne to podobny odpor jako pri vystavbe tramvajove trati nebo te vlakove zastavky ve Vyskovicich. Budeme za kazdou cenu vsechno blokovat, aby nas tady nic nerusilo. Pokud jim vadi hluk, maji se odstehovat nekde na vesnici, tot muj nazor.

  Thumb up 16 Thumb down 5
 6. Danek :

  o tech problemech informoval p.Brabec..maj.Baniku,ktery areal zakoupil vcetne budovy byvale nemocnice ve ktere chtel vybudovat internat pro deti z fotb. akademie..bohuzel jsou tam tyto problemy…snad to bude co nejsrive.

  Thumb up 6 Thumb down 1
 7. FM :

  Podobně se snažili ve F-M bloknout baseballové hřiště. A to je to hřiště až za cestou a za řadou stromů. Lidem prostě hrozně často vadí cokoliv nového, co se jim má objevit před domem. Hold od toho je obvod/město, aby komunikoval s lidmi a aby ukázal, že je spousta lidí, která je PRO tyto nové věci.

  Thumb up 9 Thumb down 2
 8. Summerboy :

  Lidi jsou hloupi. Kdyz se neco ma postavit, tak najdou tisic duvodu, proc jim to vadi. Kdyz se nic nepostavi, budou kritizovat, ze se nic nestavi. A kdyz se takovi jednou za pet let dostanou na splatky na dovolenou na tyden na Makarskou a zajedou si na jeden fakultativni vylet do Dubrovniku, ci kterekoli nejblizsi obce nad tisic obyvatel, budou srovnavat, jak je to vsude uzasne a jen u nas je vsechno spatne. Pricemz je to casto jen a jen v jejich hloupe hlave.

  Thumb up 24 Thumb down 2
 9. D-r :

  Doufám že to dostaví.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 10. Hrdy Ostravak :

  summerboy ma naprostou pravdu. lepe bych to nenapsal. ceska povaha je desiva. i kdyz mam rad ostravu i celou cr. ale lidi jsou tam odporni. snad tri procenta cechu je ale opravdu uzasnych a dikybohu za ne. i na tento web chodi ohavna cechackovska luza , jozinove bazinove z ceskych zapsklych mocalu. i apologize about my grammar. my collar bone is dislocated.

  Thumb up 3 Thumb down 12
 11. kdojekdo :

  Zase zavádějící bludy…..sportovní areál vlastní město. Jednu z několika budov býv. nemocnice má ve vlastnictví spolek fyzických osob Ostravská sportovní……

  Thumb up 1 Thumb down 0
 12. Danek :

  kdojekdo:Vim uplne ne dobre jsem se vyjasril..ma v pronajmu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Tonda Svestka :

  Zástupci 3 nejbližších domů vedou jednání se starostou a investorem o celkovém rozložení areálu, dělali se změny v umístění hřiště, aby nejvíce frekventované hřiště stálo dále od nejbližšího domu…jednání stále pokračují, řeší se samozřejmě i výsadba zeleně atd…Tv reportáž je jen humbuk nějaké skupiny lidí, která vůbec netuší o co jde :-) úsměvné, leč charakterizující pro Český národ.

  Thumb up 7 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.